S4 ekran sağ köşesinde mor çizgi sorunu yardım

S4 mor çizgi sorunu

 • Ekran sağ üst köşede mor çizgi

  Kullanılan: 0 0.0%
 • ekran

  Kullanılan: 0 0.0%

 • Kullanılan toplam oy
  0
 • Anket kapatılmış .
Fa_1234

Fa_1234

Üye
  Konu Sahibi
S4 mu kullanali 3 4 ay oluyo telefonla video izlerken sağ üst köşede boydan boya mor bir çizgi oluştu nasıl yaparız arkadaşlar yardım lutfen
 
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
fix sorunu olmalı bir foto atbilirmisiniz eğer su ve ya su buharı ile oluşabiliyor çözümü panel değişimi ile mümkün
 

Benzer Konular

Cevap
0
Görüntüleme
39
Cevap
0
Görüntüleme
64
Cevap
0
Görüntüleme
114
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt