S4 5.kattan Düştü :d

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Konu sahibi konuyu düzenlemiş ancak 4. kattan düştüğünü hiç yazmamış buna açıklık getireyim.

Bu iddianın doğruluğunu kanıtlayabilmek için değişkenleri de göz önünde bulundurup olayı tekrardan canlandırmak gerekir. Bunu biz yapamayız ama Mythbusters'a mail atabiliriz :D

Düştüğü yerde çiçekler var, telefon yere temas etmeden önce bu çiçeğe çarpıp hızını kaybetmiş olabilir. Toprak zemin de çarpışmanın etkisini büyük oranda azaltmış olabilir. Düşme testleri sert zeminlerde gerçekleştiriliyor, bu olayla testlerdeki verileri mukayese etmek yanlış olur.

Toprak zemin ve çiçekleri görmemiş olsaydım kesinlikle yalan derdim ama ben gerçek olduğuna inanıyorum.

• Beğen
Tepkiler: CABBAR, Buğra, theeternal ve 1 kişi daha

hakan-

Üye
    Konu Sahibi
Konu sahibi konuyu düzenlemiş ancak 4. kattan düştüğünü hiç yazmamış buna açıklık getireyim.

Bu iddianın doğruluğunu kanıtlayabilmek için değişkenleri de göz önünde bulundurup olayı tekrardan canlandırmak gerekir. Bunu biz yapamayız ama Mythbusters'a mail atabiliriz :D

Düştüğü yerde çiçekler var, telefon yere temas etmeden önce bu çiçeğe çarpıp hızını kaybetmiş olabilir. Toprak zemin de çarpışmanın etkisini büyük oranda azaltmış olabilir. Düşme testleri sert zeminlerde gerçekleştiriliyor, bu olayla testlerdeki verileri mukayese etmek yanlış olur.

Toprak zemin ve çiçekleri görmemiş olsaydım kesinlikle yalan derdim ama ben gerçek olduğuna inanıyorum.
Adminde 4.Kat Yazmadıyığımı Onayladı Oh Rahatım Artık Evet Ağaca Çarpıp Şiddeti Yavaşlamış Ola Bilir :D

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Geçmiş olsun kullandığım bu kılıf sayesinde bende 1-2 metre mesafenden beton zemine düşürdüğüm çok oldu malum sürekli hareket halinde çalışıyorum :D.Şanslıymışsınız.

Kullandığım silikon kılıf

• Beğen
Tepkiler: CABBAR, Buğra ve hakan-
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Geçmiş olsun kullandığım bu kılıf sayesinde bende 1-2 metre mesafenden beton zemine düşürdüğüm çok oldu malum sürekli hareket halinde çalışıyorum :D.Şanslıymışsınız.

bizim bi abi Eyfel Kulesi'nin bir alt katına düşürmemişmiydi ekran gitmişti :D @Praetor

• Beğen
Tepkiler: CABBAR, GDDR5 ve hakan-
SHS

SHS

Üye
arkadaşın s4'ü elinden düştü yere, ekran pert ne iş?

hakan-

Üye
    Konu Sahibi

Hoşmuş Benim Telde Siyah İyi Uyar Hepsiburada'dan Bakcam :D

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
arkadaşın s4'ü elinden düştü yere, ekran pert ne iş?
Metin sana katılıdığım bir nokta var yanlız bende bu sorunun yanıtını çok aradım cebinde taşıyan bir arkadaşım masaya çarptı kalın kılıf olmasına rağmen ondada hasar çok bu birazda şans işi :oke:

• Beğen
Tepkiler: .caner.
SHS

SHS

Üye
Metin sana katılıdığım bir nokta var yanlız bende bu sorunun yanıtını çok aradım cebinde taşıyan bir arkadaşım masaya çarptı kalın kılıf olmasına rağmen ondada hasar çok bu birazda şans işi :oke:

arkadaş şanssız zaten abi, daha taksitleri bitmedi

• Beğen
Tepkiler: hakan- ve Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Asus 535 Pda telefon kullandığımda kasko benden bıkmıştı ozamanlarda bu kasko muhabeti daha yeni yeni yerleşiyordu.Aslında sigorta çok bir masraflı değil yaptırmak şart alırken :oke:

• Beğen
.caner.

.caner.

Üye
Asus 535 Pda telefon kullandığımda kasko benden bıkmıştı ozamanlarda bu kasko muhabeti daha yeni yeni yerleşiyordu.Aslında sigorta çok bir masraflı değil yaptırmak şart alırken :oke:
Benim gibi salaklık yapmamak şart en az 1 yıl alın :'(

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Dahada 4 Yazıyor Saten S4 5.Kattan Düştü :D Yazıyor.Ya Birde İster İnan İster İnanma Bana Yalan Soylemem İçin Para Vermiyorlar Niye Yalan Atiyim Durduk Yerden.
alala yalan söyluyorsunmu dedik?

Uhops

Uhops

Üye
Düşüş şekli çok önemli ve toprak zemin olması :thumbup:.

• Beğen
Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
bizim bi abi Eyfel Kulesi'nin bir alt katına düşürmemişmiydi ekran gitmişti :D @Praetor
Sorma yahu... Ama benimkisi ekran üstü düşmüştü. Tam kırılacak şekilde ve oldukça da uzun mesafeden düştü.

Bu arada ben ekranımı orijinal servisinde yaptırdım. 390 lira tuttu ama iyi işçilik yapılmıştı. Eskisinden hiçbir farkı yoktu.

• Beğen
.caner.

.caner.

Üye
Sorma yahu... Ama benimkisi ekran üstü düşmüştü. Tam kırılacak şekilde ve oldukça da uzun mesafeden düştü.

Bu arada ben ekranımı orijinal servisinde yaptırdım. 390 lira tuttu ama iyi işçilik yapılmıştı. Eskisinden hiçbir farkı yoktu.
390 ? O_o

resul.sahin

resul.sahin

Üye
benimki düşse kalp krizi geçirirdim :D bunla geçmiş olsun gene sağlam çıkmış

• Beğen
Tepkiler: hakan-
Mad EagLe

Mad EagLe

Üye

600 demiştin :hmmm

• Beğen
Tepkiler: hakan-
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt