Telefon Tavsiyesi s3 ten lg g2 , note 2 veya Gm discoverye geçmek ? yardım arkadaşlar

Sponsorlu Bağlantılar

xpaede

xpaede

Üye
Discoverynin işlemcisi bile A7 mimarisine sahip. S3 ile kesinlikle aynı değil o cihaz. S3 ün bir kaç tık aşağısında yer alır. Onun dışında hepsi olur.

NedenLan

Üye
gmdyi unut reis bende gmd var ama s3ten ona geçmek saçma ve gereksiz. s3 sağlam telefon cm şuan senin için en iyi seçenek gibi duruyor. ha param var diyorsan note3e bari geç ki değiştirdiğine değsin

uamihrac

Üye
    Konu Sahibi
Pm at sana rom kurariz birlikte 4.4.4 :oke: S3 biraktirtmayiz sopa:
PM NE HOCAM ONUDA BİLMİYORUM :) FACEBOOk varsa iletişime geçelim bi :)
gmdyi unut reis bende gmd var ama s3ten ona geçmek saçma ve gereksiz. s3 sağlam telefon cm şuan senin için en iyi seçenek gibi duruyor. ha param var diyorsan note3e bari geç ki değiştirdiğine değsin

hocam note alabilsem keşke ama işte çok büyük para sıkıntısı var. ama şu s3 ün 4.4 geçirip hiç değiştirmemek isterdim telefonu. tek sıkıntım inanılmaz şarj yior 4 5 saat anca dayanıyor bazen 3 saat bile sürüyor elimden düşmeyince.şuan zaten discoveryden vazgeçtim tek beni cezbeden 4.4 olmasıydı ama bir çok telefonla karşılaştırdım özellik olarak 4.4 le pek alakası yok gibi. s3 ü iyi bir paraya çıkartabilsem note 2 veya lg g2 ye geçebilrim

The Shadow

The Shadow

Üye
PM NE HOCAM ONUDA BİLMİYORUM :) FACEBOOk varsa iletişime geçelim bi :)

hocam note alabilsem keşke ama işte çok büyük para sıkıntısı var. ama şu s3 ün 4.4 geçirip hiç değiştirmemek isterdim telefonu. tek sıkıntım inanılmaz şarj yior 4 5 saat anca dayanıyor bazen 3 saat bile sürüyor elimden düşmeyince.şuan zaten discoveryden vazgeçtim tek beni cezbeden 4.4 olmasıydı ama bir çok telefonla karşılaştırdım özellik olarak 4.4 le pek alakası yok gibi. s3 ü iyi bir paraya çıkartabilsem note 2 veya lg g2 ye geçebilrim
Özel mesaj :D

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
s3 ün varsa sakın GM bulaşma ama note 2 ve g2 önerebilirim ama note 2 biraz güncelliğini kaybetmeye başladı gibi ama g2 nin de kuması geldi biliyorsunuzdur g3 g2 nin üzerine değil yanına geldi yani g3 gibi bir şey istiyorum ama fazla para vermek istemiyorum diyenler için hala güncel sayılabilir
bence g2 daha mantıklı olabilir ama note 2 ninde belli başlı avantajları yok değil
çünkü note 2 nin fiyatı çok düşmedi ben 1590 (Mart 2013) aldım şuan (Ağustos 2014) 1299 gibi fiyatlara satılıyor yani fiyatı pek oynamadı

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N

uamihrac

Üye
    Konu Sahibi
s3 ün varsa sakın GM bulaşma ama note 2 ve g2 önerebilirim ama note 2 biraz güncelliğini kaybetmeye başladı gibi ama g2 nin de kuması geldi biliyorsunuzdur g3 g2 nin üzerine değil yanına geldi yani g3 gibi bir şey istiyorum ama fazla para vermek istemiyorum diyenler için hala güncel sayılabilir
bence g2 daha mantıklı olabilir ama note 2 ninde belli başlı avantajları yok değil
çünkü note 2 nin fiyatı çok düşmedi ben 1590 (Mart 2013) aldım şuan (Ağustos 2014) 1299 gibi fiyatlara satılıyor yani fiyatı pek oynamadı

haklısın hocam muhtemelen note 2 ye geçeceğim bide büyük ekran isityorum o yüzden. note nin 4.4 ü muhteşem inceledim telefon gerçekten süper bir hale gelmiş.

fk555897

fk555897

Üye
Bence G2'ye kesinlikle geç. Note 2 bu saatten sonra pek işe yaramaz. Note 2 önermem ama G2'ye geçersen memnun kalırsın.

• Beğen
Tepkiler: sasua42

uamihrac

Üye
    Konu Sahibi
note 2 ye geçiş yapmış bulunuyorum. hiçte pişman değilim süper telefon lg g2 almadıpıma binlerce kez şükrediyorum :) ben bugüne kadar telefon kullanmamışım. gram kasma yok jet gibi çalışıyor ve rem kullanımı çok az bir çok şey yükledim :)
Bence G2'ye kesinlikle geç. Note 2 bu saatten sonra pek işe yaramaz. Note 2 önermem ama G2'ye geçersen memnun kalırsın.

note 2 ye geçiş yapmış bulunuyorum. hiçte pişman değilim süper telefon lg g2 almadıpıma binlerce kez şükrediyorum :) ben bugüne kadar telefon kullanmamışım. gram kasma yok jet gibi çalışıyor ve rem kullanımı çok az bir çok şey yükledim :)

• Beğen
fk555897

fk555897

Üye

Note 2 kesinlikle çok güzel bir telefon ama LG G2'den daha eski ve daha düşük donanıma sahip. Onun dışında çok hızlı ve şarj süresi de çok iyi.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Note serisi çok yanlış anlaşılıyor g2 nere note 2 nere s-pen var bu o kadae basit birşey değil hala note serisi için donanıma takılıyorlar. Note bir phablettir g2 ise bir telefondur phablet mi istiyorsunuz sadece telefon mu?

• Beğen
Tepkiler: Jelly Beanci
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
ben note 2 ye hem büyük ekran ve galaxy note (note 1) un tanıtımından heveslenerek ve o zamanın en üst donanımına sahip olduğu için seçmiştim ve hem telefon hem de tablet gereksinimlerimi karşılıyor hala tavsiye ederim eğer bütçeniz varsa note 3 eğer çok yüksek bir bütçeniz varsa note 4 ü bekle onu al note serisi bir harika :ehe

• Beğen
Fenomenon

Fenomenon

Üye
hayırlı olsun.
bu arada herkes gmd'yi küçümsemiş ama gmd 2 her türlü s2'ü geçer note 2 ile de yarışır :)
note 2 güzel cihazdır. ancak anladığım kadarıyla güncellemeye önem veriyorsun. note 2'nin daha fazla güncelleme alacağını zannetmiyorum ne yazık ki :/

sasua42

sasua42

Üye
Hayırlı olsun
Bu arada g2 ye geçmediğime binlerce şükürler olsun lafı yanlış anlaşılabilir
G2 note 2 den daha güçlü donanımlı ve daha hızlı bir telefon
Sarj sureleri de cok uçuk degil hani g2 de note 2 de yakın sarj suresi veriyor

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye

Hayırlı olsun.
G2 de zaten note 2 gibi son güncellemesini alır olayı bitirir.

• Beğen
Tepkiler: Jelly Beanci
Fenomenon

Fenomenon

Üye
g2 android L güncellemesi alacaktır.
bir önceki telefon optimus G kitkat aldıysa g2 android L alır.
ama note 2 büyük ihtimal güncelleme almaz.

• Beğen
Tepkiler: sasua42
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Hayırlı olsun
Bu arada g2 ye geçmediğime binlerce şükürler olsun lafı yanlış anlaşılabilir
G2 note 2 den daha güçlü donanımlı ve daha hızlı bir telefon
Sarj sureleri de cok uçuk degil hani g2 de note 2 de yakın sarj suresi veriyor
kesinlikle büyük fark var hem 100 mAh pil fazla üstelik ekran amoled ve hd (1280x720) işlemci frekansları düşür vs vs yani içindeki donanıma göre pili g2 den 1.5 kat daha fazla gidebilir rekorum 1 saat oyunla 6 gün (ekran süresi 4 saat ama :ehegüncellemeyi samsung vermese bile note 2 ve note 3 e rom yazan Dr ketan ve
güzel ve stabil kitkat ve jelly bean romları ile E team note 2 için kesinlikle Android L yi yayınlar

• Beğen
sasua42

sasua42

Üye
kesinlikle büyük fark var hem 100 mAh pil fazla üstelik ekran amoled ve hd (1280x720) işlemci frekansları düşür vs vs yani içindeki donanıma göre pili g2 den 1.5 kat daha fazla gidebilir rekorum 1 saat oyunla 6 gün (ekran süresi 4 saat ama :ehegüncellemeyi samsung vermese bile note 2 ve note 3 e rom yazan Dr ketan ve
güzel ve stabil kitkat ve jelly bean romları ile E team note 2 için kesinlikle Android L yi yayınlar
Ekran suresi 11 saat g2 nin 49 saat gittigini biliyorum müzik internet
Bu arada 100 mah pil dediğin ne kadar fazla gider en fazla 20 dakika
Benim dediğim evet büyük bi fark var g2 nin donanimi note 2 ye gore buyuk farkla önde
Ve g2 nin ekrani ile kiyaslama bana kalirsa g2 note 2 den daha kaliteli ekrani var
Sifir çerçeve de cabasi

• Beğen
Tepkiler: Fenomenon

yancieszafer

Üye
Arkadasim hangi romu kullaniyosunda 11 saat ekran suresi aliyosun benim elimden gun boyu dusmuyo telefon wifi hep acik ama en fazla 7 saati gordum bi yolu varmi 11 saatin

sasua42

sasua42

Üye
Hocam romsuz telefonun alali 8 ay oldu neredeyse benim bu rekorum telefon geldikten 2 ay sonra filan su an bile en az 20 saat gidiyor ekran suresi de 7-8 saat civari bunun icinde oyunda var müzik de var internet te var

Üst Alt