S3 Odin setupconnection hatası...

Rhino Prime

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar telefonum custom romdaydı philztorch 6 yüklüydü s3 de girdim wipe ve mountları yaptım. custom romu kurdum. odinle cf root beoffla kernel attım attım telefona. uygulamaları düzenledim download moda aldım telefonu geri. philzorchu kuracaktım. download moda aldım geri odine bağladım. seçtim pda dan atacağım bi kaç adım gidiyo dunuyo setupconnection diyo kalıyo. win8 kullanıyorum s3 stock. yardım edin lütfen@The Shadow abi yardım et bi ya :) pit gitti bu geldi nalet olsun yaa :)
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt