Telefon Tavsiyesi S3 NEO mu S4 MINI mi

Sponsorlu Bağlantılar

ahmtwrc857

ahmtwrc857

Üye
    Konu Sahibi
S3 NEO mu S4 MINI mi
Arkadaşlar bi yakınım telefon alacak.
Sadece bu iki telefondan birini alabiliyor.ben şahsen s3 neo kullandığım için önerdim. Ama tek bi kişiye bağlı kalmak istemiyor.Sizce ne yapmalı.

Rancho

Rancho

Üye
S3 neo :thumbup:

Siycey

Siycey

Üye
S3 alamıyorsa S3 Neo alsın.

ahmtwrc857

ahmtwrc857

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar s3 diyorsunuz ha işlemci olarak iyi görünüyor olabilir ama ben s3 neo da kalmadan en yüksek ayar da gangster vegas oynadım.arkadaşımın s3 ünde kasiyordu.

Siycey

Siycey

Üye
Arkadaşlar s3 diyorsunuz ha işlemci olarak iyi görünüyor olabilir ama ben s3 neo da kalmadan en yüksek ayar da gangster vegas oynadım.arkadaşımın s3 ünde kasiyordu.
S3 Neoda kasmadan vegas oynamazsın çünkü benim Z2imde bile Wifi yada 3g açık oyuna girdiğimde kasıyor.İnternet kapalıyken girdiysen kasmaması normal :)

Peocawe

Peocawe

Üye
Nexus 4 de bile Gangstar Vegas oynarken fps düşüyor...

mrzstyl

mrzstyl

Üye
s3 neo :oke::oke:

jotem173

jotem173

Üye
S3 derim s4 mini ekran küçük

ahmtwrc857

ahmtwrc857

Üye
    Konu Sahibi
Nexus 4 de bile Gangstar Vegas oynarken fps düşüyor...
Vegas kasmıyor. Üstelik sadece bu değil Asphalt 8 en yüksek ayar da kasmadan oynuyorum.modern combat 5 ve 4 ude ayni sekilde kasmadan oynuyorum. Internet diyorsaniz sa modern combat 5 zaten sadece internetle oynaniliyor.ustelik en yuksek ayarda kasmadan oynuyorum.

Siycey

Siycey

Üye
Vegas kasmıyor. Üstelik sadece bu değil Asphalt 8 en yüksek ayar da kasmadan oynuyorum.modern combat 5 ve 4 ude ayni sekilde kasmadan oynuyorum. Internet diyorsaniz sa modern combat 5 zaten sadece internetle oynaniliyor.ustelik en yuksek ayarda kasmadan oynuyorum.
Senin akıcılık kavramın slayt gösterisi heralde :ehe

• Beğen
Tepkiler: ca_sus ve Peocawe
ahmtwrc857

ahmtwrc857

Üye
    Konu Sahibi
You tube u yaz s3 neo modern combat die izle slayt gosterisini.

savaza

savaza

Üye
Aga s3 neo kullanıyorum ben memnunum

• Beğen
Tepkiler: ahmtwrc857
ahmtwrc857

ahmtwrc857

Üye
    Konu Sahibi
ahmtwrc857

ahmtwrc857

Üye
    Konu Sahibi
Sonucta kasmadan oynatiyor.en azindan cebimden 1500 lira çıkmadı. Bana yeterli perfonmasi verir.ben senin z2 ine 2 tane bundan alirim.Gereksiz paraya ama meraklisiniz be.sokakta bunlara..

Peocawe

Peocawe

Üye
Sonucta kasmadan oynatiyor.en azindan cebimden 1500 lira çıkmadı. Bana yeterli perfonmasi verir.ben senin z2 ine 2 tane bundan alirim.Gereksiz paraya ama meraklisiniz be.sokakta bunlara..

İyi de neden bu kadar sıkıntı yaptın ki? durduk yere polemik yaratıyosun farkındaysan. Sadece senin iddaa'na karşılık verdiler burada.

• Beğen
Tepkiler: Siycey
Siycey

Siycey

Üye
Tamam oynatmıyor kötü diyen oldu mu burda ?Sen öyle bi anlatıyorsun ki dünyanın en iyi telefonuymuş gibi bak kardeşim kimse parayı kolay bulmuyor ben Z2 mi ailevi problemler yüzünden sattım şuan kullandığım telefon S3 Neo işte bu yüzden tavsiye etmiyorum o paraya çok daha iyi telefonlar alınıyor.

• Beğen
Tepkiler: beytullah6767
ahmtwrc857

ahmtwrc857

Üye
    Konu Sahibi
İyi de neden bu kadar sıkıntı yaptın ki? durduk yere polemik yaratıyosun farkındaysan. Sadece senin iddaa'na karşılık verdiler burada.
amac polemik oluşturmak degil.yani ben dusuncemi ifade ettim arkadasim da yok slayt oynatiyor falan deyince oldu bu tatsizlik.Aslin da ikimizinde yaptigi sey gereksizlik.hatam olduysa k.b

Kingmortall

Kingmortall

Üye
asus zenfone 6 alsın o yakının

Üst Alt