S3 Miniye Guncelleme Mi Geliyor?

• 26 Eylül 2013
  • 2738 Okunma
  • 29 Cevap

1. Arkadaslar guncellemeyi deneterken bu yazi cikiyor (kullanicilara yazilim guncelleme hizmetine erisim talepte bulunma siralarina gore saglanmaktadir daha sonra deneyin) guncellme habercisi olabilirmi acaba

Yazan: leqo35
    AHMED... bunu beğendi.
  2. AHMED... bunu beğendi.
  3. android de yeniyim nasıl yüklücem biraz bilgi verirsen sevinirim

4. O dosyaları indireceksin odin 3.07 yi de bulup indir sonra odinde pda bölümüne göster o tar dosyasını telefonunu kapat sonra kapatma tuşu+ ses kısma + menü tuşuna basarak download moduna al bir ekran gelecek ses açma tuşuna tıkla downloading yazısı geldiğinde pcy bağla ve starta bas bitene kadar bekle :)

1. Android surumu yukseldimi

5. Surum kaç acaba 4.2.2 mi yoksa 4.3 mu

6. S3 aralk gbi alackms 4.3ü mini icn yanynlmazlr simdi.

7. Ben kurdum hızlı sanki şarjı da iyi.

8. Aklıma girdin bende indiriyorum :D

9. Bence deneyin bir sıkıntı olmaz zatrn hem güncel olur telefon. :ehe

10. ne 4.2.2 nede 4.3 arkadaş 4.1.2 yi paylaşmış keşke bunuda ayrı bi parantezde belirtseymiş :P

11. sammobil deki indirme linkini bi verin beyler uyelik yok benim :D

12. Fark nedir dostlar neyse güncelleme yapalım gitsin
    ---
    Benim telefonum yazılımı 4.1.2 zaten güncel olanı bu dimi size gelen güncelleme

13. Evet güncelleme degil :)

14. Uhu bana patladı kabahat özür dilerim sürüm söylemedim. :ehe kararlılık güncellemesi büyük ihtimal ile. S3'e gelmedi ki 4.2.2 bize gelsin lütfen s3ten önce beklemeyin o güncellemeyi. :ehe

Buyurun samet hocam linki
    http://www.hotfile.com/dl/247376968/0ed539b/I8190XXAMG4_I8190OJVAMH1_TUR.zip.html

15. Samet.25 bunu beğendi.
  16. sagol kardes denedim bi fark yok rootlu romuma geri dondum 4.2.2 gelene kadar guncellemeye degmez gibi :D

17. Yukledim ama hic bi fark yok surumde degismedi :)

Yüklüyor...
20/09/2018 - 22:26