Uygulama s3 mini root yardım edin lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

hotan1

Üye
    Konu Sahibi
s3 mini root yardım edin lütfen
arkadaşlar benim telefon s3 mini android 4.1.2 xxamd3 kodu yazıyor. bu koda göre root dosyası bulamıyorum. çok fazla da anlamıyorum. Nasıl root atabilirim.

AHKE

AHKE

Üye
framaroot prosu destekliyosa onu surekli guncelliyolar vardır belki listede senin tel

hotan1

Üye
    Konu Sahibi
framaroot prosu destekliyosa onu surekli guncelliyolar vardır belki listede senin tel

eyvallah kardeş.biraz araştırayim o zaman ben.birsey soracam toolkit nasıl kullanılıyor.hicbiryerde kullanımı ile ilgili bilgi yok.gecistirmisler sadece.benim bu sürüme toolkitle root varmış da.ondan sordum.

- - - Eklendi - - -

kardeş baktım framaroot desteklediği cihazlar listesinde benim telefon yok.Lutfen bu işten anlayanla yardım edin yol gösterin

The Shadow

The Shadow

Üye
root baseband a gore ayrı ayrı değildir telefona ozeldir s3 mini root dosyası olan hepsini yukleyebilirsin :oke:

hotan1

Üye
    Konu Sahibi
root baseband a gore ayrı ayrı değildir telefona ozeldir s3 mini root dosyası olan hepsini yukleyebilirsin :oke:

ne yani misal XXALL3 kodlu( senin deyiminle basebanlı) dosyayı yükleyebilirmiyim

- - - Eklendi - - -

birşey soracam kardeş peki o baseband farkına göre root dosyası olma sebebi ne.sitelerde hep öyle görüyoruz bana bunu biraz açıklarmısın rica etsem

The Shadow

The Shadow

Üye
ne yani misal XXALL3 kodlu( senin deyiminle basebanlı) dosyayı yükleyebilirmiyim

- - - Eklendi - - -

birşey soracam kardeş peki o baseband farkına göre root dosyası olma sebebi ne.sitelerde hep öyle görüyoruz bana bunu biraz açıklarmısın rica etsem
ben şimdiye kadar root dosyalarında oyle bişey gormedim genelde custom romlarda var mesela XXLI2 ise o sürüme ve de daha üstü sürümlere (XXLK6 gibi) yüklenebiliyor daha altına kurunca half brick oluyor vs. vs. senin telefonun kodu xxamd3 se xxall3 ün root dosyasını rahatlıkla yüklersin çünkü seninki daha yeni :oke:

hotan1

Üye
    Konu Sahibi

ben şimdiye kadar root dosyalarında oyle bişey gormedim genelde custom romlarda var mesela XXLI2 ise o sürüme ve de daha üstü sürümlere (XXLK6 gibi) yüklenebiliyor daha altına kurunca half brick oluyor vs. vs. senin telefonun kodu xxamd3 se xxall3 ün root dosyasını rahatlıkla yüklersin çünkü seninki daha yeni :oke:

eyvallah kardeşim çok çok sağolasın.

Üst Alt