Uygulama S3 Mini Hava Durumu Widgeti

Sponsorlu Bağlantılar

Emre Arık

Emre Arık

Üye
    Konu Sahibi
S3 Mini Hava Durumu Widgeti

Merhabalar arkadaslar.Ben suanda S3 Mini kullaniyorum.Sorum ise su olucak bazi S3 kullanan arkadaslarin ustte hava durumu widgetinde yagmur yaginca damlalar ekrana dusuyormus , cesitli animasyonlar olusuyormus ben yapamadim acaba aranizda cozumunu bilen varsa soyleyebilir mi ? Simdiden tesekkurler...

TuRKGuCu

TuRKGuCu

Üye
Olmuor minide

muti-muti

Üye
ana ekran canlı duvar kağıdını ruzgarlı hava yaparsan olur internetin varsa hava tahmini programı gunceller kardeş

Emre Arık

Emre Arık

Üye
    Konu Sahibi
Internetim var sagda ok var ona basiyorum guncelliyorda animasyon olayinin olmasini istiyordum

skylinegti

skylinegti

Üye
Internetim var sagda ok var ona basiyorum guncelliyorda animasyon olayinin olmasini istiyordum
mesela yağmurlu bir havada hava durumu widgetini güncellediğin zaman çok kısa bir süre yağmur animasyonunu gösterir (1-2 sn) sonra yağmur resmi kalır orda yani devamlı ekrana damla düşmez...

Emre Arık

Emre Arık

Üye
    Konu Sahibi
S3te de mi boyle hic kullanmadim ama ben

Emre Arık

Emre Arık

Üye
    Konu Sahibi
Hmm tesekkurler kardes karla karsik yagmurda guncellemistim bi kar animasyonu geldi 5 sn kadar surdu sonra gitti

crazy0067

Üye
ben bu canlı duvar kağıdını kullanıyorum uzun zamandır ve bataryaya bence hiç bir etkisi olmuyor sonuçta sadece ana ekranda gözüken bi animasyon. benim telefonun ekranında örneğin yağmurlu havada damla animasyonu oluyor ve ekranda sürekli olarak aşağı doğru kayıyor yada bulutlu bi havada sürekli olarak ekrandan bulutlar geçiyor falan bide ekranda rüzgar pervanesi gibi bişey dönüyor sürekli beğenerek kullanıyorum tavsiye ederim. bunu ayarlamak içinde sırasıyla ekran duvar kağıdı ana ekran canlı duvar kağıdı rüzgârlı hava diye ismi olması lazım onu seçip güncelleme sıklığınıda ayarladıktan sonra duvar kağıdı yap seçeneğine dokunmak yeterli bu arada telefonum s3 mini yukarıda bi arkadaş minide olmuyor demiş oluyor ve animasyonda öyle denildiği gibi 5sn aktif olup öyle kalmıyor bildiğin yağmurlu havada ekranda sürekli yağmur yağıyormuş gibi animasyon etkin kalıyor

Emre Arık

Emre Arık

Üye
    Konu Sahibi
Kardes iste ben o animasyonu beceremedim canli duvar kagidi guzelde widgetler uymuyor pek ona ya