S3 mini hakkında yardım istiyorum?(replika)

Sponsorlu Bağlantılar

batuhanbogatur

batuhanbogatur

Üye
    Konu Sahibi
S3 mini hakkında yardım istiyorum?(replika)
Arkadaşlar vericeğim linkteki s3mini için yazdıkları özellikler sizce doğrumudur ? doğru olsa bile bnm facebook.whatsapp.instagram.retrica.google playin çok performans istemeyen trend oyunları flappy bird gibi kaldırır mı ? video izleyebilir orta kalitede fotoğraf çekebilirmiyim? linkte numaranızı verdiğiniz zaman sizi arıyorlar bu konu hakkında bilgili arkadaşlar aratıp biraz sıkıştırabilirmi iyi yönlerinin yanı sıra kötü yanlarını da öğrenebilir mi şimdiden çok teşekkür ediyorum.

konuyu yanlış yerde açmış olabilirim bilgisizliğime verin ama yardımcı olun şu sıralar az parayla 1-2 sene idare edicek bi telefona ihtiyacım var.[/url][/IMG] resim eklemeye çalıştım olmadı sanırım site içeriği tamamen vereceğim linkteki resimde mevcuttur :tşk: :maxicep:

maxirabit

maxirabit

Üye
Bulsma drim

batuhanbogatur

batuhanbogatur

Üye
    Konu Sahibi
Tavsiyen için teşekkür etmeden önce linki inceleme imkanın oldumu neye göre bulaşmamalıyım sonuçta 200 tl inceledikten sonra tekrar görüşünü alabilirsem minnettar olurum

maxirabit

maxirabit

Üye
Adi ustunde replika,bir standart i yokki onlarin. Basta sar degeri yuzunden saatli bomba gibiO sayfa daha ilk once dogru yazmayi ogrenmesi lazim:D ust sol tarafta ozelliklerini yazarken 8 cekirdekli yazmis diger altta ozelliklerini detayli yazarken 4+2 yazmis:Diyi guldum sabah sabah

batuhanbogatur

batuhanbogatur

Üye
    Konu Sahibi
yemin ederim onu bende gördüm :D var bi ib*nelik ama arasınlar bi beni site site değil ztn baştan aşşağı tek bir resim buda ilginç :Dbide adamlar öyle özellikler yazmışki orjinalinden daha iyi gibi sar değerini öğrenmenin yolu varmı ?koca forumda 1 kişi mi ilginelir ya

maxirabit

maxirabit

Üye
Sar degerini onlarin oggrenemezsinniz yasal olmadigindan

mehmettech

mehmettech

Üye
Replikayı salla gitsin...
Bütçeni söyle,ona göre güzel telefonlar önerebilirim :)Evet ?

batuhanbogatur

batuhanbogatur

Üye
    Konu Sahibi
hımm 200 tlydi bu telefon ama max 400-500:sos:sos

maxirabit

maxirabit

Üye
İkinci el s4,note 2 falan ama o fiyata bulman icin cok zor olur. Tabi bulunmaz mi dersen bulursun da kasasi sorunlu falan olur.

mehmettech

mehmettech

Üye
l5
2.el note n7000
s3
s3mini
S2
gm discovery
Xpria ion
Xperia acs s
Xperia p
Note 2

Söylediklerim 2.el 0 karışık umarim yardımcı olabilmişimdir :)