s3 mini ekranı çok mü kötü ?

Sponsorlu Bağlantılar

Berk E.

Üye
Wonderle mini karşılaştırdınızya size diyecek tek bi sözüm kalmadı ezbere konuşuyonuz boş ve gereksiz muhabbet son nokta wonder süper mini berbat kimse sakın ha sakın almasın.

Karşılaştırdığım telefon değil ekran, telefonu karşılaştırsaydım içinde tüm özellikleri olurdu ama burda karşılaştırdığım ekranlar gidin elinize bir Wonder alın ve cihazınızın ekranıyla karşılaştırın ekran Amoled olabilir ama bu piksellerin sayılmadığı anlamına gelmez. :good:

-Emre

-Emre

Üye
Karşılaştırdığım telefon değil ekran, telefonu karşılaştırsaydım içinde tüm özellikleri olurdu ama burda karşılaştırdığım ekranlar gidin elinize bir Wonder alın ve cihazınızın ekranıyla karşılaştırın ekran Amoled olabilir ama bu piksellerin sayılmadığı anlamına gelmez. :good:

:oke:

smh60

smh60

Üye
he tamam wonder daha iyi

enterneoll

enterneoll

Üye
wonder ile s3mini karşılaştırması hahaha tabiki s3mini önde ama wonder'ı olan arkadaşlarda lütfen kötülemesinler artık mini'yi

• Beğen
Tepkiler: smh60
TuRKGuCu

TuRKGuCu

Üye
Wonder bi zamnlar atrixle karşılaştırılıyordu ama atrixe romlar çıkmaya başlayınca bütün wonderciler kabuğuna çekildi şimdide ekran muhabbeti patladı hadi hayırlısı

• Beğen
Tepkiler: smh60
boyabatlı

boyabatlı

Üye
BıRakın pixel olayını alan memnun ben tek kızdığım 1000 tl para verdim şimdi 750 almıyanı dövüyorlar
Hem amoled ekran pili az yer

-Emre

-Emre

Üye
Neden 750ye düştü Bu düşünün bakalım

TuRKGuCu

TuRKGuCu

Üye
S3 ilk çıktığında 1999 tl di o neden düştü bi düşün baklım emre kardeş

hsynsglmz

hsynsglmz

Üye
Yeni modeller gelecek

-Emre

-Emre

Üye
S3 ilk çıktığında 1999 tl di o neden düştü bi düşün baklım emre kardeş
O s3 için çok yüksek bir fiyatti zaten fazla talep ve note2 yüzünden düştü ama s3 mini için başka bir sebep yok. Ayrıca neden o zaman. Wonder hala Teknosada 800tl?

best1905

best1905

Üye
    Konu Sahibi
O s3 için çok yüksek bir fiyatti zaten fazla talep ve note2 yüzünden düştü ama s3 mini için başka bir sebep yok. Ayrıca neden o zaman. Wonder hala Teknosada 800tl?

s3 minide 999 tl inanmıyorsanız alın size link

- - - Eklendi - - -

http://kiyas.la/tr/cep-telefonu/karsilastir/Samsung-I8190-Galaxy-S-III-mini-vs-Samsung-Galaxy-W-I8150 alın iki telefonun karşılaştırması galaxy wonder s3 mininin yanından bile geçemez siz 2.3 androidle kullanırken biz fabrika çıkışlı 4.1.1 jelly bean kullanıyoruz en yeni sürüm s3 mini !!!!!!!!!!

TuRKGuCu

TuRKGuCu

Üye
Wonderle miniyi kıyaslama noktasına geldiğim için kendimden utanıyorum.

• Beğen
Tepkiler: Yigit315
-Emre

-Emre

Üye
s3 minide 999 tl inanmıyorsanız alın size link

- - - Eklendi - - -

http://kiyas.la/tr/cep-telefonu/karsilastir/Samsung-I8190-Galaxy-S-III-mini-vs-Samsung-Galaxy-W-I8150 alın iki telefonun karşılaştırması galaxy wonder s3 mininin yanından bile geçemez siz 2.3 androidle kullanırken biz fabrika çıkışlı 4.1.1 jelly bean kullanıyoruz en yeni sürüm s3 mini !!!!!!!!!!

Kim 2.3 kullanıyor? Ben 4.2.2 kullanıyorum?

yoyofurkan

Üye
s3 mini de 4.5 gb hafiza varmis sıkıntı olur bence

InFlamess

Üye
Bugün Teknosa'ya gittim bütün telefonları açmışlar hepsini inceledim s3,note2,ace2,galaxy fame vs. s3 mini ekran kötü değil o bir uydurma çok iyi telfon hem 4.1.1 var ve güncelleme gelebilir bence al :D

-Emre

-Emre

Üye
sızıntı kullanın siz cyanegon mod :D

Sızıntı değil ki =) :P zaten samsung orjinal 4.2.2 verse yine kullanmam ;)

- - - Eklendi - - -

Zaten cyanogenmodu kuran samsungun üst düzey bir yöneticisi.

Kerim.

Kerim.

Üye
wonderla s3miniyi karsilastirmissiniz ya yuh size

Üst Alt