S3 mini Dosyalarım'a girmiyor. ACİL YARDIM.

LattAsdfasdf

Üye
    Konu Sahibi
I8200Q cihazim dosyalarıma girmiyor. Cihaz rootlu. Xposed de modül yüklerken birden girmemeye başladı. Diger dosya yoneticilerinden dosyalarıma giriyor ama kendi stock romun dosyalarima girmiyor. Boyle kalıyor ;


Bilgili biri varmi bu konu hakkinda ?
 
jojo_va

jojo_va

Üye
dosya yöneticisi indirin yada telefona format atın

mesudiyet kabul etmem
 
BATTALGAZA

BATTALGAZA

Üye
Kardeşim o s3 minimi android sürümün kaç
 

ertush135

Üye
bence en iyi çözüm dosya yöneticisi ben hep es dosya yöneticisi kullanıyorum
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt