Öneri S3 Mini Csc Tur Türkiye Yapmak Için.. (root 'a Gerek Olmadan)

Sponsorlu Bağlantılar

kidofsea

Üye
    Konu Sahibi
S3 Mini Csc Tur Türkiye Yapmak Için.. (root 'a Gerek Olmadan)
Merhaba,
Paralel ithalat olarak aldığım s3 mini CSC sini Türkçe yapmak için aşağıdaki yöntemi uyguladım, tavsiye ederim.
- Önce Sammobile sitesinden S3 mini için Türkiye 4.1.1 stock Romu indiridim ve telefona Odin 3.04 aracılığı ile kurdum.
- Daha sonra telefonu açtım. Açılışta tekrar başlatma sorunu çıktı. Telefonun Recovery menüsünden (Telefon kapalıyken SesAçma+AnaMenü+GüçTuşu ile girilen kısımda Wipe data/factory Reset kısmı) telefonu sıfırladım. Sorunsuz açıldı.
- Daha sonra Google Play'den "Samsung Galaxy S / S2 / S3 CSC" programını yükledim. ROOT'a gerek olmadan bu program aracılığı ile CSC seçimini TUR yapıp INSTALL dedikten sonra işlem tamam.
Sonuç : CSC'niz TUR yani Türkiye. Daha sonra ister KIES aracılığı ile ister OTA yoluyla isterse de Odin yardımıyla (Sammobile'dan indireceğiniz 4.1.2 Türkiye Stock ROM'u ile) 4.1.2 versiyonuna yükseltebilir, ilerleyen zamanlarda çıkacak Türkiye güncellemelerinden rahatlıkla faydalanabilir, KIES 'in telefonunuzu tanımama sıkıntısından kurtulmuş olursunuz.

*NOT İşlemler normal seyirde hiçbir problem olmadan tamamlanmaktadır. Çıkabilecek sorunların sorumluluğu kişinin kendisine aittir.

• Beğen
Tepkiler: emrh77

emrh77

emrh77

Üye
çok yararlı bi bilgi

theeternal

theeternal

Üye
Yararlı! :tşk:

emrh77

emrh77

Üye
kardes bende s3 mini var mms atarken mms ağ tarafından desteklenmiyor diyor sorunla karşılaştın mı böyle hiç ??

kidofsea

Üye
    Konu Sahibi
karşılaşmadım..

Üst Alt