Tavsiye S3 mini cm11 oyunda ve geçişlerde kasma

Sponsorlu Bağlantılar

The Pancar

The Pancar

Üye
    Konu Sahibi
S3 mini cm11 oyunda ve geçişlerde kasma
(Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim) Herkese merhaba akadaşlar dün telefona cm11 rom yükledim.Kendi kişisel ayarlarımı yaptıktan sonra ekran geçişlerinin akıcı olmadığını ve ufak kasmalar oldğunu fark ettim,daha sonra telefona dream league soccer adlı oyunu indirdim oyunda her saniye kasılmalar meydana geliyor bunun bir sebebi veya çözümü varsa lütfen yardım edin.

byAndroid

byAndroid

Üye
Rom galiba stabil deil daha guzel ve daha akici bir rom yuklemelisiniz yorumlardan yola cikarak

• Beğen
Tepkiler: The Pancar
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Birkaç kişide daha bu kasma olmuştu hatırladığım kadarıyla. Başka bir rom denemeni öneririm. Hatta en çok önerilenler arasında deneme yanılma ile cihaz için en stabil olanı seçmeni tavsiye ediyorum. Çünkü kim ne derse desin bazen romlar telefondan telefona değişebiliyor

• Beğen
Tepkiler: The Pancar
The Pancar

The Pancar

Üye
    Konu Sahibi
Yorumlarınız için teşekkür ederim uygun rom'u araştıracağım
Bu arada bir sorum olacak cm yakında s3 mini için andorid L cıkaracak o romu beklememde yarar varmı,yada başka bir rom'amı geçmeliyim

• Beğen
Tepkiler: @@DiAbLo@@
byAndroid

byAndroid

Üye
Yarar var diye dusunuyorum ama onun cikmasina daha var baska rom yukleyebilirsin

The Pancar

The Pancar

Üye
    Konu Sahibi
oynadığım oyunun kullanıcı yorumlarına baktım herkes oyunun kasmasından şikayetçi,sanırım bu kasma olayı oyuna gelen güncellemeden kaynaklanıyor.Telefona şu an format attım geçişler şuan güzel,umarım bir problem çıkmaz.Birazdan başka bir oyun üzerinde denicem sonucu yazarım :)

Edit:Oyun performansında donmalar ve kasmalar yoktu ancak ekran geçişlerindeki kasmalar ve takılmalar artarak devam etti şu an carbon 4.4.4 rom kullanıyorum gayet memnunum

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: @@DiAbLo@@

Üst Alt