Oyun PUBG Mobile Donma & Kasma Sorunu Çözümü ve Oyun Hızlandırma


Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
    Konu Sahibi
Bu konumda sizlere popüler battleroyale oyunu olan PUBG Mobile oyunundaki kasma ve donma sorunlarını nasıl çözeceğinizi ve oyunu nasıl hızlandırağınızı anlatacağım. Dilerseniz anlatıma geçelim.

İlk önce programını indirip telefonumuza kuruyoruz.

Uygulamayı yükledikten sonra açıyoruz.

En üstte görünen versiyonlardan "0.16.5(Global)" olanı seçiyoruz.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


Seçtikten sonra karşınıza seçenekler gelecek. Ben kendi telefonuma göre ayarladım. Telefonu Benim gibi olanlar aynısını yapabilirler. (Telefonum 3gb ram ve 2.0ghz 8 çekirdek işlemcili. İsteyenler telefon donanımlarına göre kendileri de ayarlayabilirler.)

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


Seçenekleri ayarladiktan sonra "ACCEPT" butotuna tıklıyoruz ve ardından gelen "RUN GAME" butonuna basarak oyuna giriş yapıyoruz.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


Oyunun daha akıcı bir hal alabilmesi için ayarları mümkün olduğunca düşük seviyede tuttum. Böylece fps daha rahat bir şekilde 60 a kadar çıkabilecek (bende 51 e kadar çıktı). Dediğim gibi eğer telefon donanımınız yüksek ise grafik ve efekleri yükseltebilirsiniz.

Yaptığımız tüm işlemler sonucu işte grafik ayarları:

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


Telefonumda kare hızı maximum Orta seviyesine kadar açıktı. Bu proglamla beraber Aşırıya kadar yapabiliyorum.

NOT: Bu çözüm kasma ve donma sorununuza yardımcı olacaktır fakat tamamen geçirmeyecektir.
 

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: TheNightMare. ve Mesut Aktaş
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt