s3 kasma sorunu yardım

Sponsorlu Bağlantılar

mrtkislali

Üye
    Konu Sahibi
s3 kasma sorunu yardım
s3 almaya karalıyım uzun süredir kötü bir telefon kullanıyorum s3 almazsam başka telefon almicam kesinlikle. yardımınızı istediğim bir konu var herkes s3 kasıyor diyo ben çok program kullanmıyorum facebook twitter instagram vs küçük programlar sadece bunları ve böyle bi kaç küçük program kullansam kasar mı? bir de kasmaya başlarsa format atsam düzelir mi?

mrzstyl

mrzstyl

Üye
eğer illa s3 alıcam diyosan s3 neo al :oke:

• Beğen
Tepkiler: ahmtwrc857
zaferozkan

zaferozkan

Üye
Kasıyor kardeşim orjinal rom. Ile kullanmazsın, Custom rom yüklemen lazım, bende Cm11 4.4.4 kurulu kasma takılma falan yok,

Death Punch

Death Punch

Üye
Zamanla yavaslama kasma gibi sorunlar her android telefonda oldugu gibi s3 de zamanla yavaslar ve kasmalar olur ama kasmanin ve yavaslamanin bi cozumu formattir formatla kasma duzelir
sen kasiyor diyenlere bakma bu kullaniciya gore degisir ben s3 u alirim sadece alo icin kullanirim sen telefonu zorlarsin ben mukemmel telefon derim sen berbat dersin ki bi zamanlar samsung un amiral gemiligini yapmis bi telefona haksizlik etmeyin lutfen

zaferozkan

zaferozkan

Üye
Zamanla yavaslama kasma gibi sorunlar her android telefonda oldugu gibi s3 de zamanla yavaslar ve kasmalar olur ama kasmanin ve yavaslamanin bi cozumu formattir formatla kasma duzelir
sen kasiyor diyenlere bakma bu kullaniciya gore degisir ben s3 u alirim sadece alo icin kullanirim sen telefonu zorlarsin ben mukemmel telefon derim sen berbat dersin ki bi zamanlar samsung un amiral gemiligini yapmis bi telefona haksizlik etmeyin lutfen
Haksızlık etmiyorum, sadece düşüncemi söyledim, beğenmesem 3 yıldır kullanıyor olmazdım,

Üst Alt