s3 günceleme

Sponsorlu Bağlantılar

incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi
s3 günceleme
Merhaba Arkadaslar.
S3 telefonumu odin ile orj 4.3 yükledim ama bazi seyler eski halâ guncel değil mesala kilit ekranina kisayol eklenmiyor galeri zor aciliyor kamera yavas odaklaniyor arkadasin s3 de hizli ama benimki yavas odaklanma birdr cok yavas asiri yavas ana bant surumu var oda farkli kernel de farkli acaba 4.3 e göre hizli kernel varmi yüklemeyi biliyom

UçanOsman

UçanOsman

Üye
Samsung kiesden güncelle

incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi
Telefon rootlu guncelleme cikmiyor

maviada

maviada

Üye
arkadasının telefonundaki rom u bu siteden indir yukle

incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi
Verilerimin silinmesini istemiyorum onu nasıl yapqcağız

maviada

maviada

Üye
yedekle kardeş

incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl yedekliyecegim fotolar sorun degil bilgiayara atarimda uygulamalar ayarlar

maviada

maviada

Üye
kies ile yedekleyebilirsin

hatipkaya01

Üye
Telefonun rootlu ise uygulamalarini titanium backup ile yedekle tüm uygulamalarinin verilerini korur

• Beğen
Tepkiler: incebey38
incebey38

incebey38

Üye
    Konu Sahibi
Telefonun rootlu ise uygulamalarini titanium backup ile yedekle tüm uygulamalarinin verilerini korur
Teseķurler onu deneyeceğim ama güvenilir bir site varmı romu indireindirecenbilecegim birde titanium backup ayarlari duvar kağıdıi felan onlarida korurmu

hatipkaya01

Üye
Maxicepte güncel stock rom var ve güvenilir ama tavsiyem costum rom yuklemen performans acisindan cok daha iyi duvar kağıdıni arama kaydini wifileri hepsini yedekliyir ama telefon ayarlarini yedeklemiyir diye biliyorum yedekledikten sonra telefonundaki titanium klosorunu bilgisayarina kopyalamayi unutma

Üst Alt