S3 Arka Hoperlör Kendi Kendine Açılıp Kapanıyor !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

blackbatuhan

Üye
    Konu Sahibi
S3 Arka Hoperlör Kendi Kendine Açılıp Kapanıyor !
Evet arkadaşlar başlıktada duyduğunuz gibi s3 ümün arka hoperlörü kendi kendine açılıp kapanıyor. Aslında tamda kendi kendine denmesede olay şöyle. Şimdi ben telefonun tuş kilidi düğmesine basıyorum ardından elimi kaydırma ekranına deydiğim anda tık diye ses çıkıyor ve bu sesde arka hoperlörden çıkıyor. Bu ses çıktığı gibide hoperlörden dızzz diye sesler gelmeye başlıyor ve 2 saniye sonra ses kesiliyor yani kapanıyor hoperlör. Kapandıkdan sonra telefonun menü veya geri dönme iconuna tıkladığımda gene tık diyor ve açılıyor. Sonra yeniden 2 saniye sonra yine kapanıyor. Bu sorun dün akşam başladı. Bu sorun o kadarda büyültülecek bir sorun değil fakat ileride bişey olmasından korkuyorum. Birde şöyle bişey var hoperlörden müzik açınca ses gayet iyi. Yani benim anlamadığım şu ki müzik açınca hoperlörün açılması lazım. Bu ben telefonun iconlarından birine dokununca açılıyor. Telefona fabrika ayarlarına döndürdüm yine düzelmedi.

.BlueTR

.BlueTR

Üye
sorun değil o.
bendede ekran ışığını yakınca dızzz diye ses geliyor.kilide alana kadarda durmuyor zaten ses duyulacak kadar değil.
telefonum s5230W.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...