s2 yi satmalımıyım?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
SeniGördüm

SeniGördüm

Üye
    Konu Sahibi
s2 yi satmalımıyım?
Dediğim gibi arkadaşlar s2 yi satmalımıyım.tel gerçekten çok ısınıyor:vur:bi yarım saat oyun oynamaya gelmiyor.elimde patlıyacak diye sinirim bozuluyor:off:sizce satıp üstüne para koyarak 2000tl lik bir tel mi almalıyım yoksa wp8i mi beklemeliyim:hmmm

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye
Dediğim gibi arkadaşlar s2 yi satmalımıyım.tel gerçekten çok ısınıyor:vur:bi yarım saat oyun oynamaya gelmiyor.elimde patlıyacak diye sinirim bozuluyor:off:sizce satıp üstüne para koyarak 2000tl lik bir tel mi almalıyım yoksa wp8i mi beklemeliyim:hmmm

Şimdilik S2'de kal bence beyindaşım.:DWp8 geldiğinde çok güçlü cihazlar görürüz.

klongs

klongs

Üye
android sürümün kac

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
Bence de satma boşver..biraz az oyun oyna yeter. Ha illa satacağım diyorsan o zaman kaça satarsın bi söyler misin :)

erko merko

erko merko

Üye
Bende sürekli galaxy s2 ile oyun oynayan biriyim telefon ısınıyor tabi fakat rahatsız edicek derecede değil bence, daha önce kullandığım 5800'da ısınıyordu oyun oynarken. İllaki satıcam dersende wp8'li telefonları bekle derim.

KayraBey

KayraBey

Üye
satacağına neden ısındığını araştır önce arkadaşım.

• Beğen
Tepkiler: StunnerDead
SeniGördüm

SeniGördüm

Üye
    Konu Sahibi
Servise gönderdim bi şey yok dediler geri gönderdiler..en iyisi wp beklemek

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Bir sorun yok olağan bir şey ama sürüm kaçtı kardeş ?? :)

SeniGördüm

SeniGördüm

Üye
    Konu Sahibi
2.3.5

PixelWolf

Üye
4e güncelle onu

15097

15097

Üye
Bencede bir güncelleme yap önce hangi sürümüne güncellersin bilemem sonra nedenlerini araştır neden ısınıyormuş diye :hmmm

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Bencede bir güncelleme yap önce hangi sürümüne güncellersin bilemem sonra nedenlerini araştır neden ısınıyormuş diye :hmmm
Isınma Gs2 de olağan bir şey sorun olduğunu düşünmüyorum :hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...