Karşılaştırma s2 ve gmd 1

Sponsorlu Bağlantılar

ua_mustafa_20

Üye
    Konu Sahibi
s2 ve gmd 1
arkadaşlar 300 lira butcem var hangisini almalıyım sizce ya da o civarda daha kullanışlı telefon var mı ?

ersncak42

Üye
Lumia 525 var 320 tl idi o fiyata en iyi telefon o olur bence

ua_mustafa_20

Üye
    Konu Sahibi
windowsta oyun falan sıkıntı ama.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Galaxy S2 al custom romlarla coşturursun cihazı.

ua_mustafa_20

Üye
    Konu Sahibi
bende s2 ye yakınım aslında bide abimde discovery var nss de takılma falan gördüm rahatsız etti nette ki karşılaştırmalar da millet discovery demiş genelde ama. anlayanlara sormak lazım tabi kullanan en iyi cevabı verir

3onur5

3onur5

Üye
discoveryde bir ton sorun var arkadasim 0 cihaz aldi cekmedigi sıkıntı kalmadi aldigindan beri sarj soketi ölü pixel dokunmatiğin basmamasi birde 2.el alicaksin sen düşün

turancen

turancen

Üye
Şu anda ben s2 kullanıyorum, çok şükür her ihtiyacımı karşılıyor :) sayemde 3 kişi s2 aldı ve çokta memnunlar, bir arkadaş s2 nin ekranını kırdı ama tamiri 250 tl :D discovery nin tamiri 100 tl, gerisini artık sen düşün.

Şahsen s2 derim ama eğer 100 daha katabilirsen s3 bulabilirsin.

jotem173

jotem173

Üye
Şu anda ben s2 kullanıyorum, çok şükür her ihtiyacımı karşılıyor :) sayemde 3 kişi s2 aldı ve çokta memnunlar, bir arkadaş s2 nin ekranını kırdı ama tamiri 250 tl :D discovery nin tamiri 100 tl, gerisini artık sen düşün.

Şahsen s2 derim ama eğer 100 daha katabilirsen s3 bulabilirsin.
Bu yaz çalışıp telefon alacam 400,500tl ye ne alınır sence

ua_mustafa_20

Üye
    Konu Sahibi
s3 te s2 gibi custom olarak aktif mi ?

turancen

turancen

Üye
Bu yaz çalışıp telefon alacam 400,500tl ye ne alınır sence
Karde bu yaz dersen, bir kaç aya telefonlara yüksek bir zam geliyor haberin ola, o yüzden alabiliyorsan hemen al derim, eğer yaza diyorsan biraz daha biriktir

Bu saydıklarım ikinci el 700 ve 800 tl civarıdır.
s3 (500 tl iyi bir sağlam cihaz bulursun)
s4 mini
s4
s5 mini
galaxy grand prime (sıfırı 900 tle yakın)
Galaxy A3
htc one mini 2
lg l90

ua_mustafa_20

Üye
    Konu Sahibi
s3 mü alsak o zaman onun fiyat aralığı ne?

ua_mustafa_20

Üye
    Konu Sahibi
fiyatlar birbirine o kader yakın ki yüz lira ile yola çıksan azıcık daha bi tık daha derken bin liraya kadar hep ufak ufak farkla geliyor. harbiden sıkıntılı bi konu bu telefon işi ya.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
5,6ay önce. Neden o zaman teknosada 900 lira yaziyodu
Onlar teşhir ürünüdür ve fiyatlarını teknosa biçer. Samsung üretimi durdurduktan sonra ithal alamazlar yani gördüğün fiyat teknosanın biçtiği fiyat.

ua_mustafa_20

Üye
    Konu Sahibi
şimdi ben bu ikisini de almayayım mı ?

• Beğen
Tepkiler: jotem173

Üst Alt