Uygulama s2 açılmama sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

yaramaz6187

Üye
    Konu Sahibi
s2 açılmama sorunu
arkadaşlar telefonumu açtığımda telefon recovery mode geçiyor oradan bütün resetleme işlemlerini yapmama rağmen tekrar açıltığında siyah karnel simgesi geliyor biraz bekledikten sonra yine recovery mode geçiyor yardımcı olursanız sevinirim teli hiç bir şekilde açamıyorum odin ile format atmak istiyorum ama nedense pc usb aygıt tanınmıyor uyarsı veriyor kies kurulu driverler güncelilgisini çekebileceğim kimse yok mu acabaa :(

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
telefonu download moduna alabiliyormusun ?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Hard Format Atmayi Denedinmi?

yaramaz6187

Üye
    Konu Sahibi
AçmadanYapıyorsun Zaten
onu her çeşidini yaptım ama olmuyor ne yazıkki
Wipe cache partition
Advanced > Wipe dalvik cache
Advanced > Fix permission
Wipe data /factory reset
Reboot system now...... ama ne yazıkki çözüm yok

burak_yksl_88

Üye
suan siyah kernel var heralde. once kernel temizleyici flashla sonra normal bir kernel flashla mesela philz kernel. bide kernel temizleyiciden sonra rest atma direk flashla kerneli

yaramaz6187

Üye
    Konu Sahibi
suan siyah kernel var heralde. once kernel temizleyici flashla sonra normal bir kernel flashla mesela philz kernel. bide kernel temizleyiciden sonra rest atma direk flashla kerneli
link verebilirmisinizhala bir çözüm yok kafayı yiyecem nasıl iştir arkadaş telefon açılmıyor habire kendi resetleyip recovery mode giriş yapıyor ufffffffffffffffffffffffffff :(

burak_yksl_88

Üye
kernel wipe
bu kernel 4.1.2 romlar icin
verdiklerimi sirasiyla flashla

hsyncmptr

hsyncmptr

Üye
cwm flashlayıp başka bir rom flashlayabilirsin de

burak_yksl_88

Üye
cwm genelde tuslarla hareket ediyon eziyet olur. bunu kurupta istedigin romu flashlar wipeleri daha rahat yapar bari:)

Üst Alt