S.O.A.D dinlemeyin lutfen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
    Konu Sahibi
Metale karşı deilim yanlış anlaşılmasın.Sadece bu şerefsizlere karşıyım!!

POWER

POWER

Üye
Duyarlı olup dinlememek lazım...

Ozan

Ozan

Admin
Ben grubu sevmem malum konustugunuz konu yüzünden ama şarkılarını severim, şarkı olarak dinledigimde benim tarzımve benim zevkime uyuyor, kisiliklerini hiç araştırmadım bile beni baska bişey ilgilendirmiyor

> çileke$ <

> çileke$ <

Üye
zamanında yunanlılardan bıkıp istanbul'un fethi için Osmanlı devleti'ne yalakalık yaptılar şimdi topraklarımız var diye biraz daha koparmaya çalışan asalaklardan başka birşey değil bu ermeni milleti harita benim avatarımdaki gibi çizilecek bir gün...

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
    Konu Sahibi
Ben grubu sevmem malum konustugunuz konu yüzünden ama şarkılarını severim, şarkı olarak dinledigimde benim tarzımve benim zevkime uyuyor, kisiliklerini hiç araştırmadım bile beni baska bişey ilgilendirmiyor

Peki şarkıda ne dediklerini biliyormusun ?

Atatürk e katil diye hitap edilen bir şarkıyı dinlemiş olabilirsin dikkat et. ;)

Konserlerindeki bilete "Köpekler ve Türkler Giremez Yazdıklarınıda Hatırlatayım.!"

mservank

mservank

Üye
zamanında yunanlılardan bıkıp istanbul'un fethi için Osmanlı devleti'ne yalakalık yaptılar şimdi topraklarımız var diye biraz daha koparmaya çalışan asalaklardan başka birşey değil bu ermeni milleti harita benim avatarımdaki gibi çizilecek bir gün...

inş kardeşim bir gün haritamız yine böyle olur tabiki yine ermemi topraklarından ve yunan topraklarından(aslında bizim topraklarımız daha pay alırız zaten her gördüğümde ülkemiz bu kadar küçüldü diye üzülüyorumayrıca iki ülke bu kadar yüzsüz olamz biri yüzleri olsa ülkesindeki teröristleri kovmak için millte saldırırken bizim yanıbaşımızdakilerine(adını bile anmak istemiyorum)destek vermez diğeri de soykırım yaptığı halde gidip sözde soykırım yalanları uydurmaz onları allah aa havale ediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt