S^3 BELLE Cihazlara Windows 8 CFW'si

Sponsorlu Bağlantılar

cuneytttttt

cuneytttttt

Üye
    Konu Sahibi
S^3 BELLE Cihazlara Windows 8 CFW'si
forumda s60v5 lere birden fazla windows 8 cfwleri gördüm belle cihazlara da yapılsa harika olur belle cihazlarının donanınmı ve görselliği daha güzel lütfen yapılsın symbian ustaları duyun beni :)lumia mız yok bari görselliği olsun

bjkmert45

bjkmert45

Üye
Dostum bununla ilgili birşeyler düşünüyorum ama 2. nesillere değil. N8 - C6-01 - C7 gibi telefonlara.. :)

• Beğen
Tepkiler: yesilyol22 ve MaxipmaN
bjkmert45

bjkmert45

Üye
kardeş 2.nesillere de yapsan ne olur:)

Dostum telefonum olsa elimde yaparım ama denemeden cıkartmak biraz riskli açıkçası.

- - - Eklendi - - -

müthiş olur bekleriz biz beklemeye alıştık

Vallaha neler düşündüğünüzü anlayabiliyorum ama elimden gelenlerin en iyisini yapmaya sizlere yardımcı olmaya hazırlanıyorum. 3 gün sonra sınavım var ama ben hala buradayım kopamıyorum. :))

cuneytttttt

cuneytttttt

Üye
    Konu Sahibi
"E=bjkmert45;5914222]

Dostum telefonum olsa elimde yaparım ama denemeden cıkartmak biraz riskli açıkçası.

- - - Eklendi - - -

Vallaha neler düşündüğünüzü anlayabiliyorum ama elimden gelenlerin en iyisini yapmaya sizlere yardımcı olmaya hazırlanıyorum. 3 gün sonra sınavım var ama ben hala buradayım kopamıyorum. :))
[/QUOTE]

"anladm kardeş haklısın tabi ama insan üzülüyor:)

bjkmert45

bjkmert45

Üye
"E=bjkmert45;5914222]

- - - Eklendi - - -

"anladm kardeş haklısın tabi ama insan üzülüyor:)[/QUOTE]

Maalesef :)

cuneytttttt

cuneytttttt

Üye
    Konu Sahibi
konuya 130 kere bakılmış ama 6 yorum var ne kadar acı bi durum :)

astegon

Üye
Nerede varmış bu Windows Mobile 8 CFW'ler merak ettim şimdi...

Bu arada 256 MB RAM'de çalışacak mı acaba Mobile 8 sıkıntı olmasın.

cuneytttttt

cuneytttttt

Üye
    Konu Sahibi

Plesk234

Üye
Yapılması Zor bi şey deil :D Fakat Beğenmeyen olur. Sonucta herkesin Zevki Farklı

-Fight-

-Fight-

Üye
bence yeni bu konu açılıp nasıl CFW isterdiniz diye orada herkezin görüşü toplanıp güzel bi cfw ypılsn

Genc wair

Üye
bence o cfw-dan once,tarayicini duzeltseler,iyi olurdu... :)

sazcılık

Üye
Merakla bekliyoruz simdiden elleriniz dert görmesin denemesi bizden... :)

0343434

0343434

Üye
Evet fikir güzele benziyor.İnşallah yapılır.

Anil-D

Anil-D

Üye
wap tarayıcı duzelcek isallah ugraşıyor emrekoç kardeşimiz

astegon

Üye
Ben de native win8 zannettim. Onların hemen hemen hepsi temalardan bozma değil mi...

mashan

mashan

Üye
keşke olsa var mı gerçekten

- - - Eklendi - - -

bu arada bu forumda emeği geçen tüm arkadaşlarımıza canı gönülden teşekkürler...8)

Üst Alt