S^3 BELLE Cihazlara Windows 8 CFW'si

• 21 Mart 2013
  • 2635 Okunma
  • 21 Cevap

1. forumda s60v5 lere birden fazla windows 8 cfwleri gördüm belle cihazlara da yapılsa harika olur belle cihazlarının donanınmı ve görselliği daha güzel lütfen yapılsın symbian ustaları duyun beni :)lumia mız yok bari görselliği olsun

Yazan: cuneytttttt
  2. Dostum bununla ilgili birşeyler düşünüyorum ama 2. nesillere değil. N8 - C6-01 - C7 gibi telefonlara.. :)

yesilyol22 ve MaxipmaN bunu beğendi.
  3. müthiş olur bekleriz biz beklemeye alıştık

4. kardeş 2.nesillere de yapsan ne olur:)

5. Dostum telefonum olsa elimde yaparım ama denemeden cıkartmak biraz riskli açıkçası.

- - - Eklendi - - -

Vallaha neler düşündüğünüzü anlayabiliyorum ama elimden gelenlerin en iyisini yapmaya sizlere yardımcı olmaya hazırlanıyorum. 3 gün sonra sınavım var ama ben hala buradayım kopamıyorum. :))

6. "E=bjkmert45;5914222]

Dostum telefonum olsa elimde yaparım ama denemeden cıkartmak biraz riskli açıkçası.

- - - Eklendi - - -

Vallaha neler düşündüğünüzü anlayabiliyorum ama elimden gelenlerin en iyisini yapmaya sizlere yardımcı olmaya hazırlanıyorum. 3 gün sonra sınavım var ama ben hala buradayım kopamıyorum. :))
    [/QUOTE]

"anladm kardeş haklısın tabi ama insan üzülüyor:)

7. "anladm kardeş haklısın tabi ama insan üzülüyor:)[/QUOTE]

Maalesef :)

8. konuya 130 kere bakılmış ama 6 yorum var ne kadar acı bi durum :)

9. Nerede varmış bu Windows Mobile 8 CFW'ler merak ettim şimdi...

Bu arada 256 MB RAM'de çalışacak mı acaba Mobile 8 sıkıntı olmasın.

10. s60v5 cfw bölümüne bak

11. Yapılması Zor bi şey deil :D Fakat Beğenmeyen olur. Sonucta herkesin Zevki Farklı

12. bence yeni bu konu açılıp nasıl CFW isterdiniz diye orada herkezin görüşü toplanıp güzel bi cfw ypılsn

13. bence o cfw-dan once,tarayicini duzeltseler,iyi olurdu... :)

14. Merakla bekliyoruz simdiden elleriniz dert görmesin denemesi bizden... :)

15. Evet fikir güzele benziyor.İnşallah yapılır.

16. wap tarayıcı duzelcek isallah ugraşıyor emrekoç kardeşimiz

17. Süper olur valla :) bol bol dua alırsın güzel kardeşim :))

18. harika

19. Ben de native win8 zannettim. Onların hemen hemen hepsi temalardan bozma değil mi...

20. keşke olsa var mı gerçekten

- - - Eklendi - - -

bu arada bu forumda emeği geçen tüm arkadaşlarımıza canı gönülden teşekkürler...8)

Yüklüyor...
15/11/2018 - 20:40