S^3 Arayüzü Benzetmesi[C6]

Sponsorlu Bağlantılar

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye

:tşk: bu mod tam raya otursa çok güzel olacakta çok bug çıkıyor. Yoksa bu mod mükemmel bir şey. S^3 çıktığından beri istediğim şeydi :D
hacım sadece yan dondürme ayarınımı yaptın yksa sitede verilen düzeltmeleride yaptın mı?

Atacan-

Atacan-

Üye

Şimdi sitede yazanların hepsini yapıp sana yollayayım mı?

- - - Eklendi - - -

Yav menü altta uygulamalar solda olunca hoşuma gitmiyordu :) zevk meselesi sen karışma :D Ama gold star çıkası kadar bu tam raya oturursa bunu uygulayacağız haa ona göre :D

Ben en son buna bakıcam kardeşim.
Fazla kayda değer bişey görmüyorum.
Hex editörümüzün ömrünü bitirme.
F u l l değil. Lazım olacak ilerdeeeeeeee.

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye

Şimdi sitede yazanların hepsini yapıp sana yollayayım mı?

- - - Eklendi - - -

Yav menü altta uygulamalar solda olunca hoşuma gitmiyordu :) zevk meselesi sen karışma :D Ama gold star çıkası kadar bu tam raya oturursa bunu uygulayacağız haa ona göre :D
bi tek mesajları yapmadın :D

- - - Eklendi - - -

onu hallederim :) denedinmi bunları?

Süleyman

Süleyman

Üye
bi tek mesajları yapmadın :D

- - - Eklendi - - -

onu hallederim :) denedinmi bunları?
evet denedim hiçbir sorun yok. Her yere giriyor :oke:

- - - Eklendi - - -

Ben en son buna bakıcam kardeşim.
Fazla kayda değer bişey görmüyorum.
Hex editörümüzün ömrünü bitirme.
F u l l değil. Lazım olacak ilerdeeeeeeee.
yav bende iki tane ayrı sürüm var bir senin gönderdiğin bir de internetten bulmuştum. birini kullanıyom sorun olmaz heralde

Atacan-

Atacan-

Üye

evet denedim hiçbir sorun yok. Her yere giriyor :oke:

- - - Eklendi - - -

yav bende iki tane ayrı sürüm var bir senin gönderdiğin bir de internetten bulmuştum. birini kullanıyom sorun olmaz heralde

Bende 10 çeşit var öyle olmuypr işte istersen 100 çeşit versiyonla dene.Birinin bittimi diğerininkide bitiyor.
Valla yarıda kalırsak ekşirim başına :)

Süleyman

Süleyman

Üye
Bende 10 çeşit var öyle olmuypr işte istersen 100 çeşit versiyonla dene.Birinin bittimi diğerininkide bitiyor.
Valla yarıda kalırsak ekşirim başına :)

tamam karışmıyom bu işe ben yapacağımı yaptım gerisini siz yapın :)[/B][/SIZE][/COLOR][/FONT]

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
XVI32 kullanın :D

Atacan-

Atacan-

Üye
tamam karışmıyom bu işe ben yapacağımı yaptım gerisini siz yapın :)[/B][/SIZE][/COLOR][/FONT]

Kardeşim nasıl yapılacağını arkadaşlarımıza gösterebilirsin fakat senden ricam fazla kullanma hex programını.

ByKatre

ByKatre

Üye
ana sayfadaki linki indirdim yükledim c2z açtım telefonu yeniden başlattım menü açılmıyo hiçbiri açılmıyo mesajlar eski halinde rom patcher e giremedim hard format attım :D

Süleyman

Süleyman

Üye
ana sayfadaki linki indirdim yükledim c2z açtım telefonu yeniden başlattım menü açılmıyo hiçbiri açılmıyo mesajlar eski halinde rom patcher e giremedim hard format attım :D
Kardeş aynı modu bende kullandım her yere giriyor. Sadece buglar var. Onun haricinde hiçbir sorun yok. Ama ben c2z ile kullanmadım. O sorunu r14 ler çok olduğu için almış olabilirsin. hepsini c2z okuyamaz. Çünkü rofs içindeki tüm r14 ler var orada :oke:

fLuke!

fLuke!

Üye
    Konu Sahibi

olmazsa rofs a atda dene bakalım:hmmm

ByKatre

ByKatre

Üye
c2z açmasam olur mu

fLuke!

fLuke!

Üye
    Konu Sahibi
şimdi mobilim bilgisayara geçince resim yüklerim kendi telimden

Üst Alt