Rüyalardan Etkileniyorum

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Dua okuyorum. İnternette cinlerle ilgili bir video izledim rüyayla ilgili bir bölüm vardı. Şüphelenmeye başladım :hmmm
Olabilir Olmaz Diye Bişey Yok Sen Rüyalarına Tabir Ara Hayra Gitsin De Gerisini Allah'a ve Meleklerine Bırak Cinler KOlay Kolay Bişey Yapamazlar MErak Etme En Üstün Varlık İnsanlardır Korkmaya Gerek Yok

Serhan

Serhan

Üye
Ameliyattan sonra tabi anestezi yedim narkozlu uyuduğum ilk gece ve diğer günlerde rüyamda hep öldüğümü görmüştüm gece kalkınca çok garip davranıyorduö psikolojim çok bozulmuştu

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
çok şükür rüya görmemde sıkıntı yok ama bi kez daha ama bilincinde olarak lucid rüya görmek isterim :)
BendemiSıkıntı Var Biraz Sık Oluyor Bende :hmmm
Ameliyattan sonra tabi anestezi yedim narkozlu uyuduğum ilk gece ve diğer günlerde rüyamda hep öldüğümü görmüştüm gece kalkınca çok garip davranıyorduö psikolojim çok bozulmuştu

• Beğen
Tepkiler: Serhan
falconn00

falconn00

Üye
Bende de gördüğüm rüyayı sabah hatırlamıyorum ama gün içinde herhangi bir olayı daha önce yaşamış gibi hissediyorum aslında o olayı yaşamadım sadece rüyamda gördüm ve rüyamda gördüğüm olayı gerçekte yaşıyorum ilginç yani :bilmm
Dejavu :D :) banada çok oluyor

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Maalesef bu ciddi bir hastalığın belirtisi. Herkeste olmaz , Acilen Bir Psikiyatrist'e görünmen lazım , Sylemek istemiyorum ancak Şizofreni belirtilerinden biridir bu olay. Eğer gitmessen Hastalık büyük bir şekilde ilerler ve Hayaller görmeye başlayabilirsin.
Bu Mesajım ciddi yazılmıştır , dalga geçilmek amaçlı yazmadım. Ancak acilen bir Psikiyatrist'e görünmelisin yoksa sonuçları çok kötü olabilir.
hadi ya şaşırdım
Ben çok görüyorum ama genelde sabaha karşı çıkıyor rüyalar :)

Üst Alt