Rüyada Zemzem Görmek


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Rüyada zemzem suyu içtiğini görmek, arzu ettiği şeye nail olmaya, takva ve iyilik yönünden bir hayra erişmeye, hastalık ve dertlerden kurtulmaya işarettir.

Rüyada zemzemi ilim öğrenmek, borçtan kurtulmak, mala ve nimete kavuşmak gibi belirli bir amaç ve niyetle içtiğini gören kimse, arzu ettiği şeye nail olur.

Rüyada zemzem suyunu Harem-i şerifte, Kabe’ye karşı ayakta durarak içtiğini gören kimse, hac veya umreye gider.

Rüyada zemzem suyunun bir hastaya içirildiğini görmek, o hastanın vefat etmesine; eğer zemzemi hasta kendisi içerse, şifa bulup sağlığına kavuşmasına işarettir.
 
BYFECI

BYFECI

Üye
Eline sağlık :oke:
 
  • Beğen
Tepkiler: Byhaydar
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

Haydar
Cevap
0
Görüntüleme
214
Haydar
BYFECI
Cevap
0
Görüntüleme
260
BYFECI
Haydar
Cevap
0
Görüntüleme
525
Haydar
BYFECI
Cevap
6
Görüntüleme
544
BYFECI
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt