Rüyada “Zehir” Görmek


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BYFECI

BYFECI

Üye
    Konu Sahibi


Rüyada zehir görmek, mala, zehir içtiğini ve bedeninin şiştiğini görmek hayırlı kazanca, beden şişmezse sıkıntıya, eleme ve ölüme işarettir. Rüyasında zehirlenerek öldüğünü gören kimse, sevmediğiniz kişilerle karşılaşıp, sakin geçmeyecek olaylar meydana geleceğine, yer ve mekan değiştireceğinize tabir edilir. Zehirlenmekten kurtulduğunu gören kişi rahatlar, huzur ve afiyete kavuşur. Rüyada bir başkasını zehirlediğinizi görmek darlık çekeceğinize ve bu durumun uzun sürmeyeceğine ayrıca düşküne yardım edeceğinize yorumlanmaktadır.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

Haydar
Cevap
2
Görüntüleme
426
Haydar
Haydar
Cevap
5
Görüntüleme
1K
mürteza16
hikmet366
Cevap
2
Görüntüleme
354
hikmet366
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt