Rusça-Türkçe / Türkçe-Rusça - Sözlük (Piyasada ki En Kapsamlı)ABBYY_Lingvo

• 18 Nisan 2010
  • 28468 Okunma
  • 36 Cevap

Rusça Öğrenmek Gereklimi

1. Kesinlikle Gerekli

oy sayısı 154
    77,8%
  2. Hiç Gerek Yok

oy sayısı 11
    5,6%
  3. Farketmez

oy sayısı 34
    17,2%
Birden fazla oy kullanılabilir.
  1. ABBYY_Lingvo Piyasadaki En Kapsamlı
    (Türkçe-Rusça_Rusça-Türkçe) Sözlük

Arkadaşlar Önce Rar dosyalarını Bir yere açın ABBYY Lingvo adlı klasörü e ye kopylalayın ve lingvo_s60_v3.sis dosyasını hafıza kartınıza yükleyin işlem tamamdır.

Yazan: berknet

Rusça-Türkçe / Türkçe-Rusça - Sözlük (Piyasada ki En Kapsamlı)ABBYY_Lingvo İndir

2. lütfen paylaşımlarınıza ön izleme ekleyiniz..

3. Sağol.

4. Artık Bir Teşekkür Butonuna Basarsınız Herhelde . :ehe

5. sertifika süresi geçmiş diyor yardımcı olurmusun pajağusta

6. teşekkürler paylaşım için

7. telefonun tarihini 2007 ye alırsan sorun kalmaz yükledikten sonra tarihi tekrar düzeltebilirsin

8. telefonun tarihini nasil geriye alıyoruz ben bilmiyorum da

9. Teşekkürler...:oke:

10. arkadaslar bana yardimci olabilirmisiniz (Arkadaşlar Önce Rar dosyalarını Bir yere açın ABBYY Lingvo adlı klasörü e ye kopylalayın ve lingvo_s60_v3.sis dosyasını hafıza kartınıza yükleyin işlem tamamdır.) bu aciklamada soz edilen .e. telefonda neresi? YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM

11. Arkadasim oncelikle paylasim icin tsk.ler. Yalniz prg bende calismadi tlf n 80. Rar dosyasini acip sis dosyasini hafiza kartina kuruyoz lingvo dosyasini e ye kopyaliyoz prgmi acmaya calistigmda apps hatasi veriyo. Aby lingvo dosyasini e ye kopyalamadgm zaman prg aciliyo fakat sozluk yok. Senin verdign aby lingvo dic dosyasinda bi hata olmasin? Bi ilgilen sana zahmet

12. Güzel paylaşim soğol...

13. Selamlar,

paylaşım için çok teşekkür ederim ama E ye klasörü atınca sözlükte görmüyor.

14. Sağol

15. Eline sağlık

16. sağolasın gardeş çok mutlu oldum

17. merhaba rusça türkçe sözlük için bilgi almak istiyorum. telefonum nokia n 73 e klasörüne atılacak dosya haricindeki dosyayı bluetooth la telefona gönderdim. telefonda logosu ve içeriği görünüyor. sadece içinde sözlükler yok. e klasörüne atılacak dediğin dosyalar için sorunlar var
    1. telefonda e klasörü yok
    2.o dosyalar .sis uzantılı değil .lsd uzantılı
    3.ayrıntılı bir şekilde anlatır mısın ne yapılması gerek ,bu sözlüğe çok ihtiyacım var.. teşekkürler.

18. Arkadaşlar sertifika süresi geçmiş dediği zaman tekrar yüklemeden önce telefonun tarihini 2007 ye alın yükledikten sonra doğru tarihi ayarlayın :)

19. tarihi geriye almaya gerek yok.uygulama ayarlarına girdim ayarlardan açık olanı kapalı yaptım sorunsuzca yükledim ve kullanıyorum E klosörüne kopyaladığım diğer dosyayı gayet sorunsuz görüyor

20. gercekten guzel calisma ben daha once acmistim konuyu ama nedenini bilmiyorum yonetim konuyu cope yollamis neyse onemli olan paylasilmis olmasi kimin paylastiginin onemi yok yukleyemeyen arkadaslar e nin icine ABBYY lingvo isminde bir klasor acin onun icine de dic isminde bir klasor acin ve bu klasorun icine indirdiginiz index klasorlerini atin ozaman calisir

--------------- Ekleme ---------------

haa bi de sozlukte building trRu ve RuTr index klasorlerini koymamissin eger elinde yoksa sana email ile yollayabilirim ozaman daha da zengin oluyor tekrar tesekkur super sozluk

Yüklüyor...
14/11/2018 - 08:15