Royal Birth Oyunu Yayınlandı Türk Geliştirici v1.1

Sponsorlu Bağlantılar

Roadscrat

Üye
    Konu Sahibi
Royal Birth Oyunu Yayınlandı Türk Geliştirici v1.1
Birkaç aydır üzerinde çalıştığımız ve geliştirdiğimiz Royal Birth yayınlandı.Oyuna uzun süre uğraştık ve geliştirdik testlerini yaptık fakat bug vs olabilir bunları bize mail yoluyla bildirirseniz çok memnun kalırız :)

Tamamen Türkçe ve Türk Geliştirici !
Saruhan diyarı büyük bir savaşa girer ve savaşı kaybeder ama 10 yıl sonra Karanlık Lord Dorkz tarafından yapılan büyü yüzünden uykuda olan Raxin uyanır ve babasının intikamını almaya çalışır.
-=- Nasıl Oynanır ? -=-
Oyunu Joistik yardımıyla hareket ettirebilir sağ tarafta bulunan panel yardımıyla atak ve yetenek kullanabilirsiniz.Sol üst bölümden karakterinizin özelliklerini görebilirsiniz.
-=- Promosyon Kodu -=-
Promosyon kodu sistemi sadece belli kampanyalarda dağıtılacaktır onun dışında oyun itemleri almak isterseniz sitemiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.
-=- Royal Birth -=-
Türk geliştirici tarafından geliştirilen Royal Birth sizlerin istekleri doğrultusunda geliştirilecektir o yüzden oyuna eklenmesini istediğiniz şeyleri iletilim bölümünden bizlere ulaştırırsanız güncellemelerde eklenecektir.

-=- Sistem Gereksinimleri -=-
Oyunu indirdiğinizde kasma yapıyorsa lütfen sistem gereksinimlerine dikkat edin kasma yapan telefonlarda FPS düşmesi olduğundan dolayı oyundan tam performans alamayabilirsiniz oyunda buglar çıkabilir o yüzden minimum sistem gereksinimlerini aşağıda paylaşıyoruz.
Minimum Sistem Gereksinimleri
RAM: 1 GB Ram
İşlemci Hızı (Mhz): 1 GHz (Çift Çekirdek)
Android: 2.3 ve üzeri

100 kişiye 500 altın bedeva !
100 kişilik bir promosyon kodu hazırladık oyunu indirip kurduktan sonra menü kısmında sağ alt bölümde market kısmına tıklayıp promosyon kodunu girerseniz oyununuza +500 altın gelecektir.

Promosyon Kodu: 5AF1C9X2

Market Linki:

-Oyun Resimleri-

• Beğen
Tepkiler: tristania

ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Roadscrat
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
:tşk: bizim böyle oyunlar yapabildiğimizi görmek göğsümü kabartıyor

• Beğen
FeLonieS

FeLonieS

Üye
:tşk:

• Beğen
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Grafikler ve karakterin hareketleri güzel ama bu tarz oyunları sevmediğim için kaldırdım kardeşim :( Ama gerçekten başarılı gameloft oyunlarını aratmayan grafikleri mevcut

Roadscrat

Üye
    Konu Sahibi
Grafikler ve karakterin hareketleri güzel ama bu tarz oyunları sevmediğim için kaldırdım kardeşim :( Ama gerçekten başarılı gameloft oyunlarını aratmayan grafikleri mevcut

Çok teşekkürler denemeniz bile bizi sevindirdi :)

• Beğen
Tepkiler: @@DiAbLo@@
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Ne demek :D Daha iyi oyun çalışmalarınızı bekliyorum :D

• Beğen
kralberk13

kralberk13

Üye
oyunu denedim güzel ve çok başarılı ama kaldırdım güncellene bilir ve geliştirile bilir

R GAMES 58

R GAMES 58

Üye
Oyun grafikler ve hikayesi bakimindan güzel ancak karelterin hizi birazdaha arttirilabilir ayrica combo vuruslar ve vurus stilleri arttirila bilir onum dısinda oynanabilirlik iyi ve kardeşim sana tavsiyem karekter kontrollerini ve atac tuşunun tepkimesini artir vuruslari gecikmeli algiliyor ayrica ★★★★★ verdim başarılar ben her zaman TÜRK OYUN GELİŞTİRİCİLERİN Yanında oldum ve olucam (Sanada Her türlü desteğe hazırım yolun acık olsun kardesim.

Roadscrat

Üye
    Konu Sahibi
Oyun grafikler ve hikayesi bakimindan güzel ancak karelterin hizi birazdaha arttirilabilir ayrica combo vuruslar ve vurus stilleri arttirila bilir onum dısinda oynanabilirlik iyi ve kardeşim sana tavsiyem karekter kontrollerini ve atac tuşunun tepkimesini artir vuruslari gecikmeli algiliyor ayrica ★★★★★ verdim başarılar ben her zaman TÜRK OYUN GELİŞTİRİCİLERİN Yanında oldum ve olucam (Sanada Her türlü desteğe hazırım yolun acık olsun kardesim.
Çok teşekkürler :) Dediklerinizi not ettim oyun sistem gereksinimlerini yazmistim eger sisteminiz bunun altindaysa fps gecikmeleri olabilir bu gayet dogal :) Onun disinda yinede fps sorununa yeni bir cozum yolu getirmeyi planliyoruz.
Desteğiniz için çok teşekkurler :)

R GAMES 58

R GAMES 58

Üye
Çok teşekkürler :) Dediklerinizi not ettim oyun sistem gereksinimlerini yazmistim eger sisteminiz bunun altindaysa fps gecikmeleri olabilir bu gayet dogal :) Onun disinda yinede fps sorununa yeni bir cozum yolu getirmeyi planliyoruz.
Desteğiniz için çok teşekkurler :)
iyi bir fizik motoru ile bu sorunu cok kolay aşabilirsiniz. ayrıca oyunu S3 te denedim.

Roadscrat

Üye
    Konu Sahibi
iyi bir fizik motoru ile bu sorunu cok kolay aşabilirsiniz. ayrıca oyunu S3 te denedim.
Oyunun fiziğinde bir problem bulunmuyor :) S3 ile denediğinizi oyuna yaptığınız yorumdan gördüm ve bende s3 minide oyunu denedim sistem gereksinimi bakımından sınırdaki bir telefonda denedim yani, oyunun fps oranı 25 ile 40 arasında değişti buda iyi bir oran yani bu orandan hata çıkma oranı sınırda diyebilirim.Daha sonra s3 telefonlarda sistem sorunsalı veya uyumsuzluk olabileceğini düşünerek bu sefer arkadaşımın bir telefonunda denedim ve s3 miniden çok daha iyi bir oradan fps oranı aldım yani sorun ya sizden kaynaklanıyor yada telefonunuzda bir kasma olayı olmasından dolayı fps düşüyor olabilir buna benim yapabileceğim birşey yok.
Ama denemeniz bile beni sevindirdi teşekkürler :)

Bu arada hatasız oynayabilmeniz için 29-69 arası bir fps almanız yeterlidir.Bu fps oranınıda çok eski yazılımlar ve kasma yapan telefonlar dışında her telefondan alınabileceğini test ettik ona göre çıkardık zaten :) Ama dediğim gibi fps sorunsalına yeni bir çözüm getirmeye çalışıyoruz...

R GAMES 58

R GAMES 58

Üye
Hıım işallah iyi bir yükseliş ivmesi yakalarsınız BAŞARILAR.
ben ve ekibimde yakında cok iddalı bir RPG oyununun yapımına başlıcaz onun için 2 arkadaşım 3DAKADEMİYE gittiler eğitim almak için bakalım zaman ne gösterecek.Bir Türk Olarak Bizimde Bu Sanal Pazara girme zamanımız geldi.

• Beğen
kralberk13

kralberk13

Üye
İndirip denediğiniz için çok teşekkürler :)
ben
Hıım işallah iyi bir yükseliş ivmesi yakalarsınız BAŞARILAR.
ben ve ekibimde yakında cok iddalı bir RPG oyununun yapımına başlıcaz onun için 2 arkadaşım 3DAKADEMİYE gittiler eğitim almak için bakalım zaman ne gösterecek.Bir Türk Olarak Bizimde Bu Sanal Pazara girme zamanımız geldi.
aynen katılıyorum ramazan bey sizede başarılar diliyorum inşallah güzel bir oyun yaparsınız adını duyurursunuz artık yapımına başlarken :)

• Beğen
R GAMES 58

R GAMES 58

Üye
isallah.zaten ilk duyurumuzu Maxicep'ten yapıcaz.

kralberk13

kralberk13

Üye
haberini bekliyorum ramazan bey

kralberk13

kralberk13

Üye
haha hadi bakalım dostum ;)

Üst Alt