Rotring 500 uçlu kalem

Sponsorlu Bağlantılar

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Rotring 500 uçlu kalem
Merhaba hocam bi kirtasiyeye sipariş verdim Rotrig 500 0,5 siyah uçlu kalem 20 TL te getirecek orijinalliğini nasip anlarim 2.side. Kullanan varmi aranizda

xmustx

xmustx

Üye
lise biteli çook oldu hatırlayamadım k.bakma.

Türk-X

Türk-X

Üye
Rotring tikky kullandım hep :)

Invoke

Invoke

Üye
Bilmiyorsanız cevap yazmak zorunda değilsiniz. Hatta mümkünse yazmayın ki daha temiz olsun.

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___, 0MG90, Samedbeyy ve 5 diğerleri
fuko08

fuko08

Üye
Bandrolünden

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Nazil bandrol :D

mr.bell

Üye
Malzeme kalitesi,mekanizma sesinden anlaşılır.Ama internetten yada d&r dan falan alsaydınız keşke.

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
netten alsam kalem 23 -25 lira 6 lirada kargo istiyo 30-33 lira ediyo ortalama :D d&r a gitme sansım yok malesef kızılaya hiç ugramıyorum ssuanda hergun sabah 8-aksam 7 dershanem var aksamda spordayım buradada sadece nt var ordada rotring 300 var malesef 500 yok o yuzden getirdi bakıcam begenmezsem almam :D

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
20 tlye uçlu kalem mi olur yuh mübarek altınalın 5 liraya faber castel yıl boyunca kullanın ben aldım okul başında daha tık etmedi kalemkaleme o kadar para veren kerizdir nokta.

mr.bell

Üye
Kişisel zevk,insanları bu şekilde yargılamanız doğru değil.

• Beğen
Tepkiler: mehsevim ve ___kaptan___
avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
:D alamadim kalemi zaten getiremedi kirtasiyeci

MaxipmaN

Üye
güvenmiyosan niye alıyon diye bir soru geldi benim aklıma

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Guvenle alakasi yokki ahbaptan alsam bile kontrol ederim ben yani alamadimda zaten bulamadi

said32

said32

Üye
Altı üstü bir kalemin 20 TL olması şaşırtıcı.

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
rotrig 800 e bakın derim birde pahalı diyorsanız buna :)

MaxipmaN

Üye
Okulda calalarsa kotü olur :(

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
baya kotu olur :D

ozakin70

ozakin70

Üye
Ben kullanıyorum gayet memnunum yanlız bir ipucu kalemi alırsanız sakın ortadan açmayın. Adamlar açılabilir yapmış ama biraz dahi oynatsanız kalem ölüyor. Elinizde sallana sallana yazarsınız artık. Eski haline getirmek için sıktıgınızda kalem basarken zorlanıyor hatta basmıyor bile. Onun haricinde az yakıyor ucu ki bi zor zamanlarda çok iyi gelir sınav da filan ;)

sLeepLe

sLeepLe

Üye
bende rotring 300 var kalem hastalığı olduğundan güzel kalemleri alırım hep d&r dan almıştım 17 tldi sizin söylediğinizde güzelmiş ama 300üde tavsiye ederim hafif kalem yazımı güzel oluyo :)

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Ben hafif diye 300 isremedim birde 300 komple plastik

Üst Alt