Rosen Euro For Symbian Belle Refresh By Serg_gangubas

Sponsorlu Bağlantılar

sLeepLe

sLeepLe

Üye
    Konu Sahibi
Rosen Euro For Symbian Belle Refresh By Serg_gangubas

Öncelikle x-plore yardımıyla C: \ \ private \ \ 10003a16 \ \ lfonts klasörünün yedeğini alın. Mesela depo hafızaya orjinal isimli klasör oluşturup lfonts klasörünü oraya atın. Sonra zip dosyası içindeki private ve resource klasörlerini c hafızasına atın. Restart yapın ve fontu güle güle kullanın. Sistem fontuna dönmek isterseniz orjinal klasörü içindeki lfonts klasörünü C: \ \ private \ \ 10003a16 içine atın restart yapın sonra C: \\ resource \\ fonts klasörünü silin tekrar restart yapın eski haline dönsün.

Fp2 de denemedim cihaz olmadığından dolayı refreshte sorunsuz çalışıyor. 5 sayfa sembol ve Güç tuşundaki simgeler içinde var sıkıntı yapmaz.

• Beğen
Tepkiler: MEHMET ÇİFTÇİ, asigsasi ve najanaja

tolgatavli

Üye
teşekkürler bunu font zoomerla çalıştırabılirmıyiz

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe
Anil-D

Anil-D

Üye
tesekurler

Pringles

Pringles

Üye
Çok teşekkürler abii :oke:

najanaja

najanaja

Üye
teşekkürler kardeşim. font zoomer dışında da yöntem buldularmı belle de. Aslında bi tane sağlam bi font düzenlemek istiyom bi sürü simge gömcem içine kendi tarzımda çeşit çok olmalı bida deiştirmemelisin fontu ama çok cıncıklı iş kafam şişer onu yapana kadar :) ondan üşeniyom şimdilik belki ilerde yaparım :)

• Beğen
sLeepLe

sLeepLe

Üye
    Konu Sahibi
Çok teşekkürler abii :oke:

Rica ederim :) güle güle kullanın

- - - Eklendi - - -

teşekkürler kardeşim. font zoomer dışında da yöntem buldularmı belle de. Aslında bi tane sağlam bi font düzenlemek istiyom bi sürü simge gömcem içine kendi tarzımda çeşit çok olmalı bida deiştirmemelisin fontu ama çok cıncıklı iş kafam şişer onu yapana kadar :) ondan üşeniyom şimdilik belki ilerde yaparım :)

Bayadır var bu yöntem kardeşim :) aynen baya incikli iş uğraşılmaz :)

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
:tşk:

• Beğen
Tepkiler: ayran3883
asigsasi

asigsasi

Üye

• Beğen
CouTFeeL

CouTFeeL

Üye
:tşk: abi :)

• Beğen

Plesk234

Üye
Teşekürler Güzel miş.

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye

koray777

koray777

Üye
"Sonra
zip dosyası içindeki private ve resource
klasörlerini c hafızasına atın."
demişsin ama verdiğin linkte sadece ttf uzantılı font çıkıyor.

• Beğen
sLeepLe

sLeepLe

Üye
    Konu Sahibi
"Sonra

2 adet link var ikinci linkte ttf uzantılı font var ilk linkte dediğim yolla yapılan zip dosyası mevcut

- - - Eklendi - - -

Linkler karışmış sanırım akşam düzenlerim. Bilgi için teşekkürler.

- - - Eklendi - - -

"Sonra

Linkleri düzenledim İlk link zip olarak uygulanan. Font zoomerle uygulamak isteyenler burdan indirsin yazısına tıklarsanız ttf uzantılısı çıkar :)

koray777

koray777

Üye
Hep fontu değiiştirmek istemiştim ama fontzoomer ile değiştirdiğimde altyazılı filmlerde yazılar hep siyah çıkıyodu ve okunmuyodu. Bu teknikte o sorun da yok elinize sağlık çok teşekkürler.

sLeepLe

sLeepLe

Üye
    Konu Sahibi
Hep fontu değiiştirmek istemiştim ama fontzoomer ile değiştirdiğimde altyazılı filmlerde yazılar hep siyah çıkıyodu ve okunmuyodu. Bu teknikte o sorun da yok elinize sağlık çok teşekkürler.

Rica ederim güle güle kullanın :)

Pringles

Pringles

Üye
Abi font çok güzel oldu çok çok teşekkür ederim :tebessüm:

Abi font zomersiz kurdum çünkü font zoomer da cfw olduğu için bazı simgeler çıkmıyordu böyle kurdum artık çıkıyor süper oldu :)

fakat şimdi ben başka fontu aynı şekilde zip teki gibi kurmak istesem nasıl kurabilirim ?

Üst Alt