Rosberg Valencia Antrenmanlarının Önemine Değindi..


>>impacter<<

>>impacter<<

Üye


Nico Rosberg, gelecek haftasonu Valensiya'da yapılacak olan yarışta antrenmanların normalden daha önemli olduğunu söylüyor. Son yarışlardan sorunlar yaşayan Alman pilot, İspanya'daki pistin performanslarını artırmaları konusunda kendilerine bir fırsat sunacağını umuyor.

Rosberg, "Bir cadde pistinde sorun, ilk başlarda yol tutuşunun olmamasıdır. Normal bir pisti 10 tur içinde öğrenirsiniz ama Valensiya'da bu daha fazla zaman alacak, belki de 20 tur."

"Diğer cadde pistlerindeki verilerden yararlanarak ayarları tahmin etmeye çalışacağız ve haftasonu boyunca adım adım ilerleyeceğiz. Bu yüzden aracı pist üzerinde tutabilmek önemli çünkü eğer kaza yaparsanız, çok fazla zaman kaybedersiniz ve diğerleri de çalışmaya devam ediyor olurlar."

"Tüm takımlar sıfırdan başlıyor ve bu herkes için büyük bir meydan okuma olacak." dedi.
 

Benzer Konular

Doğuş Pertez
  • Kilitli
Cevap
0
Görüntüleme
500
Doğuş Pertez
Cevap
0
Görüntüleme
547
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt