Uygulama Rorgames hem oyun oyna hem coin kazan para kazandıran uygulama

Cnrbgt

Cnrbgt

Üye
    Konu Sahibi
Selamlar içinde 30 dan fazla oyun olan bu sıralar baya ilgi gören bir uygulama diyebiliriz

İcinde 30dan fazla oyun oynayabilir, Modunuza göre oynamak istediğiniz oyunu farklı bir uygulama kullanmadan gerçekleştirebilirsiniz

Telefona bir sürü oyun yüklemekdense tek oyundan bir sürü oyun oynamak gibi birşey

RORGAME‘i Google play store’dan ‘’ rorgame’’ yazarak bulabilir veya linkden bakabilirsiniz

Oyunun bir artı yanıda token kazandırmasıdir Sıralama oyunlar ile oyunumuz için üretilen ROR Tokenları kazanabilir ve Bu tokenları kullanarak ek gelir elde edebilirsiniz

RORGAME‘de blockchainden yararlanılan özel bir ekonomik modelin var olduğu söyleniyor. Uygulama kullanıcıları sıralama ligi aracılığıyla oyun içi ücretli ödeme gelirin bir kısmını ödül olarak dağıtır kalan kısmını ise ROR Token sahipleri almaktadır. ROR Token kolayca blockchain tokenları olarak tanımlanır. 
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Konu Başlığını Değiştirip, Başlığa uygulama ismini ve sürüm numarasını yazınız.

Konu içerisine ise Oyun içi ekran görüntüleri ekleyerek konuyu zenginleştirebilirsiniz.
 
  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt