Rootu kaldırılmış telefon


kan_x

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar note 3 kullanmaktayım. Telefonu 2. El aldım uzun zaman önce. Android root olayından hiç anlamam. Biraz araştırdığımda telefonun rootlu olup olmadığını bazı programlarla anlamak mümkünmüş. Ben de kontrol ettim ve rootlu değilmiş telefonum. Ancak aklıma takılan şu oldu: telefon önceden rootluyken satmadan önce bu işlem geri alınmışsa ( yani root yapıldıktan sonra tekrar eski hale dönmek mümkün mü bilmiyorum ama mantıken vardır). Cihazın önceden rootlu olup olmadıgını anlamamız mümkün mü? Çünkü knox ta bazı değerler değişiyormuş ve garanti kapsamından cıkıyormus.
 
canyesilgoz

canyesilgoz

Üye
Orjinal Sürüm İle Farklılıklrina Bak.
Diğer Türlu Anlasilmasi İmkansız.
 

deneysim

Üye
Cihazın rootlanmış olup olmadığı anlaşlsa ne olur anlaşılmasa ne olur. Zaten root u kaldırabildiysen garantisi bile devam ediyor. Ben telefonu rootladım rootsuzladım arızalandı şimdi serviste.
 
IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Knox varsa sifirlanmaz
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt