Uygulama Rootsuz Custom Rom

Sponsorlu Bağlantılar

Karanlık97

Karanlık97

Üye
    Konu Sahibi
Peki MIUI mi? Cyanogenmod mu? Yada en yüksek AnTutu skoru veren ROM hangisi?

eray0687

Üye
Miui rom kullanıma bağlı ısınıyor bazen. 3g de nette ısınıyor arada. Onun dışında görsellik ve diger özellikler açısından iyiydir. Türkçe desteği pek yok. Gerçi ben ingilizce olanı indirip türkçe yapıp kuruyorum. Örnek benim tel. S2 g sürümü...
Peki MIUI mi? Cyanogenmod mu? Yada en yüksek AnTutu skoru veren ROM hangisi?

Hiç denemedim test sonuçlarını bilmiyorum. CyanogenMod daha yüksek çıkar tahminimce..

Karanlık97

Karanlık97

Üye
    Konu Sahibi
Hiç denemedim test sonuçlarını bilmiyorum. CyanogenMod daha yüksek çıkar tahminimce..
Bende öyle düşündüm 23.000 çıktı. Pacman ise 24,500 civarı çıktı.Omega 27.500 civarı çıktı. Üstelik Stock'a benziyor. Omega kazandı.Şimdi 23,000 - 24,000 'lerde dolaşıyor. Garip. :hmmm:zzz:

kertmeyen kele

kertmeyen kele

Üye
Bende ilk yorum yapan kişi.
1 hafta ceza yedim.
1 hafta sonra aranızdayım :)

Karanlık97

Karanlık97

Üye
    Konu Sahibi
Stock Rom'a geri döndüm. Wanam Exposed ile kullanacağım. Güncelleme geldiğinde herşeyi yeniden baştan tekrarlayacağım başıma bela açmışım. Root atmaya filan değmez arkadaşlar. Rom'muş hepsi hikaye bu yaşadığım süreç içerisinde Senyor Keş'e bol bol teşekkür ediyorum. Beni banlamanız içinde küfür etmeye başlayacağım. Artık bu foruma yardım fazla... Götü kalkmış insanların işe yarar insanları banlaması üzerine bu forumda durmak bana fazla iyi. Ağzına sıçayım bu forumun. Sizi bekliyorum. Banlayın beni.Artık başka forumlara yardımları sunucağım.

The Shadow

The Shadow

Üye
Lan nerdeyse konuya mesaj atan herkes banlanmış :D Bende banlanacak mıyım acaba :hmmm

Üst Alt