rootlu telefonlarda tavsieleriniz neler ?

 • 28 Ağustos 2014
 • 3613 Okunma
 • 7 Cevap

 1. bilindik reklam kaldırma dışında nadir bilinen şeyler neler nasıl yapılır olmazsa olmaz program varmıdır ?
   


  Yazan: wlknmys
 2. greenify yükle
  uygulamaların datalarını yedekleyen bir uygulama yükle, eğer rom işleriyle uğraşmayacaksan tianium backup yerine go buckap pro yükle çünkü arayüzü çok daha güzel.
  oynayıp sıkıldığın veya bitirdiğin oyunları datalarını yedekle ve telefondan sil. hem yer kaplamamış olur hem de ilerde geri yükleyebilirsin.
  freeze-antifreeze uygulaması yükle. bunu yapan çok uygulama var go backup pro yapıyor. o yüzden başka uygulama yüklemedim. sık kullanmadığın arada kullandığın uygulamaları dondur.
  onun dışında sana kalmış. mesela bende battery doctor var. telefonu açtığımda otomatik açılmasını istemediğim uygulamaları kaldırdım. tuş kilidi kapalıyken derin uykuya geçiyor falan. öyle özellikleri var.
   
 3. lucky patcher 4.5.7. pro :oke:
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 4. @Fenomenon bilindik dediğim bunlardı telefonu otm. açıldığında istemediklerini sd maidle yap daha etkili batery doctor bi işe yaramıyo
   
 5. xposed installer + xposed installerin içindeki modülleri yüklemeni tavsiye ederim. snapchat, intagram gibi programlarda fotoğraf kaydedebiliyosun snapchatte yani düşün :D
   
 6. hocam öneri dedin ben de yazdım.
  ayrıca sana direk şu uygulamayı da yükle demedim. sadece seçenek sundum. hangisini istiyorsan onu kullan.
  ayrıca battery doctor işe yarıyor. ben uzun süredir kullanıyorum. daha etkili ne demek. ben uygulama başlangıçta açılmasın diyorum açılmıyor. bunun daha etkilisi neymiş merak ettim.
   
  Mobil cihaz ile gönderdi
 7. Sd maid kullan gör
   
  Samsung Tablet ile gönderdi
Yüklüyor...
15/12/2018 - 03:18