rootlu s3e rom atmama yardım edermisiniz

Sponsorlu Bağlantılar

yigitaga32

yigitaga32

Üye
    Konu Sahibi
rootlu s3e rom atmama yardım edermisiniz
arkadaşlar tel rootlu default rom var da,ben bilmiyorum değişik bir rom atmak istiyorum dosyaları da yedeklemek tabiki,bide ilk haline nasıl çeviriririm bilenler yardımcı olur mu

H0lligan

Üye
Oncelikle custom recovery atmalisiniz ardindan bir rom secin kitkat veya lollipop arasinda tavsiyem kitkat dir lollipop genelde cihazi isindiriyor vs kitkat da suan MoRo rom var super fakat aziz hocanin editini bekliyoruz roma edit gelince onu kurarsin suan miui7 tavsiyemdir bikac bug harici 10numara rom ama yok gorsellik ariyosan blisspop 3.9 kurmalisin gorsellik hatsafada diyebilirim zaten tema kurma destegide var cm 12.1 tabanli oldugu icin neyse gelelim islemlere romuda indirdikden sonra recovery kurmak icin rashr veya flashify yukle play store dan ardindan indirdigin recovery i depolamadan sec ile kur yada programin icinde var zaten ordan indir tavsiyem philz dir ardindan bide gapps var gapps da play store vs google uygulamalari isde onu kurmazsan play store u kullanamazsin cihazda hesapda ekleyemezsin yedekleme icinde recovery de backup and restore var ordan backup yaparsan yedek almis olursun rom kurmadan oncede wipe data ve wipe cache yap sonra install ile romu ardindan tekrar install ile gappsi kur romu begenmezsen yine wipe lari yapip backup and restore den restore yapip romu sec eski haline donecekdir cihaz sonra da reboot ile cihazi ac ve diledigin gibi kullanabilirsin gappa icin opengapps.org sitesindeki aroma yi tavsiye ederim rom icin miui veya bliss pop 3.9u dier romlar icin forumu kullanabilirsin ayrica revovery icinde link gerekmiyor cokda programin icinde var indirme ozelligi birde kernel olayi var ses i yukseltme islemci hizini ayarlama vs icin kullanilabilir veya uzerinde oynama yapilmis kernller klon imei de calismadigi icin patchli kernel kullanabilirsin modem de imei icin gerekir onun detayli anlatim yada anlamadigin yerleri tekrar sorabilirsin elimden geldigince yardimci olacagim bende de s3 var yani rom konusunda onceki izlenimlerimide yazabilirim forumdakilerin de bi kismini denedim xda dakilerinde

Üst Alt