Rootlu Cihazlar Için Hangi Uygulamalar Yüklenmeli

• 21 Eylül 2013
  • 3084 Okunma
  • 10 Cevap

1. isimleri ve ne işe yaradığını yazarsınanız çok yardımcı olursunuz

Yazan: Akıncı
    Invoke bunu beğendi.
  2. titanium backup, sisteme gömülü bir uygulamayı silme imkanı verir aynı zamanda bir uygulamanın yedeğini alabilirsin, sonra o yedekten tek kurarsın +uygulamanın verilerinide yedeklemiştir. Yani mesela settingsin yedeğini aldın içinde yaptığın ayarlarda atıyorum hata ayıklama modun aktif tekrar gerii yüklediğinde yine aktif olacak tekrar ayarlamakla uğraşmayacaksın :D

3. teşekkürler başka bildiğn var mı mert (kişileştirme olursa sevirim)

Invoke bunu beğendi.
  4. Kişiselleştirmeyle ilgili mi? Bilmiyorum :D

-Akıncı bunu beğendi.
  5. tamam bilen biri çıkar elbet :D

Invoke bunu beğendi.
  6. Bence en önemlisi titanium bakcup :D
    Kişiselleştirme neden root gerektirsin ki hacı? Launcher kuruyon işte :D
    Çıkar elbet.

The Shadow ve -Akıncı bunu beğendi.
  7. bakalım kiliştirmede bir çok root isteyen program görmüştüm ben

8. ayarları kaydetme titanium backup ta nerde güzel bişeymis bu formattan sonra

9. setting.apk'nin yedeğini aldıktan sonra geri yüklediğinde olması gerek. Tabi her settings uymaz mesela 4.2.2 romu kullanıyorsun yedek aldın, sonra yeni rom kurdun ics. Settingsin yedeğini geri yükledin, işe yaramaz. :D

RyuzakiL ve AHKE bunu beğendi.
  10. arkadaişar modded google play yazıyor oyunları kurarken root gerektiriyor ve lucky patcher onları nasıl yapcağımı anlatırsanız 10numara olur bunlar rootlu telefona gerekli

11. Disk Digger telefonda veya sd kartta silinen dosyaları geri getirir otg kablosu ile flash disk veya harici disk de bağlayıp arama yapabilirsin

Samsung ile gönderdi
Yüklüyor...
25/09/2018 - 00:53