Uygulama Rootlu Cihazda Android L Tarzı Bildirim Çubuğu Nasıl Yaparım ?

Sponsorlu Bağlantılar

Morpheuz

Morpheuz

Üye
    Konu Sahibi
Rootlu Cihazda Android L Tarzı Bildirim Çubuğu Nasıl Yaparım ?
Merhabalar. Bende var. Android sürümü JellyBean. Daha geçen gün rootladım. Ben aşağıdaki gibi bir statüsbar yapmak istiyorum nasıl yapabilirim ? Bunun için bir uygulama var mı ? Varsa, telefonu bozmadan, nasıl yaparım detaylı anlatırsanız sevinirim. Ve şu malum dokunma efekti nasıl eklenebilir ? Şimdiden yardım edecek arkadaşlara teşekkürler.

abdulkerim01

abdulkerim01

Üye
Custom rom yükleyerek yapabilirsiniz

kralberk13

kralberk13

Üye
komser konuşmuş dikkate alın

• Beğen
Tepkiler: KsmCN
SHS

SHS

Üye
Çubuk mu istiyon panel mi

• Beğen

H0lligan

Üye
System in apksini düzenlemeniz lazım hocam, ama uğraşmayın boşu boşuna. Olsa bile birkaç ay yada hafta alır ki olur mu emin değilim.
Birde Çekmeceyi değil ama çubuğu L tarzı yapabilirsiniz.
Xstana mödülü ile.

• Beğen

MaxipmaN

Üye
perfectcolorbar var, açtığın uygulamaya göre çubuk rengi değişiyor ama en az kitkat sanırım

• Beğen

MaxipmaN

Üye
perfectcolorbar var, açtığın uygulamaya göre çubuk rengi değişiyor ama en az kitkat sanırım

• Beğen
TheLastRevolution

TheLastRevolution

Üye

çok yanlış gelmişiniz hocam :ehe arkadaş bildirim çubuğunu Android L gibi yapmak istiyor zaten resim de koymuş :ehe bildirim çubuğunun rengi değişsin istemiyor :ehe

• Beğen
Tepkiler: KsmCN ve MaxipmaN
Morpheuz

Morpheuz

Üye
    Konu Sahibi
Çubuk mu istiyon panel mi
Panelin değişmesini istiyorum hocam tamamen resimdeki gibi
System in apksini düzenlemeniz lazım hocam, ama uğraşmayın boşu boşuna. Olsa bile birkaç ay yada hafta alır ki olur mu emin değilim.
Birde Çekmeceyi değil ama çubuğu L tarzı yapabilirsiniz.
Xstana mödülü ile.
Teşekkür ederim hocam modülü biliyordum da acaba panel tamamen değişebilirmi diye sormuştum

SHS

SHS

Üye
Panelin değişmesini istiyorum hocam tamamen resimdeki gibi

Teşekkür ederim hocam modülü biliyordum da acaba panel tamamen değişebilirmi diye sormuştum

işte panel değişmiyor

• Beğen
SHS

SHS

Üye
Anca Rom varsa cihazınız için öyle değişir

• Beğen
Morpheuz

Morpheuz

Üye