root yardin! lutfen bi bakin kafayi yemek uzereyim :(

Sponsorlu Bağlantılar

samet0311

samet0311

Üye
    Konu Sahibi
root yardin! lutfen bi bakin kafayi yemek uzereyim :(
huawei ascend g301 telefonuma bi turlu root atamadim cildirmak uzereyim. denemedigim program kalmadi. turkce ingilizce programlardan sonra cince programlari bile denedim. kac gundur saatlerce ugrastim ama yapamadim. nolur yardim edin :(

canersonmez94

canersonmez94

Üye
o telefonun root işlemi çok zor ve telefonun bazı aksamları root esnasında zarar görebiliyor. Root yerine yeni bir telefon almanı öneririm

• Beğen
Tepkiler: Ccihat67
samet0311

samet0311

Üye
    Konu Sahibi
o telefonun root işlemi çok zor ve telefonun bazı aksamları root esnasında zarar görebiliyor. Root yerine yeni bir telefon almanı öneririm

icinde kvk'nin gereksiz uygulamalari falan var bunlari kaldirmak icin baska ne yapabilirim peki?

The Shadow

The Shadow

Üye
hemen korkma arkadaşım da aynı telefon var bu programla rootladım onunkini de bi dene :

samet0311

samet0311

Üye
    Konu Sahibi
hemen korkma arkadaşım da aynı telefon var bu programla rootladım onunkini de bi dene :

denedim ama 'failed :-(...try another
exploit if available (error #5)' yazısı çıkıyor..?

The Shadow

The Shadow

Üye
samet0311

samet0311

Üye
    Konu Sahibi

şanssızlık başka telefonlarda denediğim zaman arada sırada bu hatayı alıyordum :(

bu hatayi neden veriyo peki? yada ben mi yanlis yapiyorum bilmiyorum ki :( zahmet olmazsa nasil yapildigini tekrar anlatabilirmisin?

The Shadow

The Shadow

Üye
bu hatayi neden veriyo peki? yada ben mi yanlis yapiyorum bilmiyorum ki :( zahmet olmazsa nasil yapildigini tekrar anlatabilirmisin?
hatayi birçok şeyden dolayı verebilir uyumluluk sorunu olabilir veya başka bir şey onu bilemem :)

istede senin telefon yok fakat onu kafana takma ornek olarak verdim onu eski sürümü anlatmışlar sana verdiğim indirme linkindeki apk son sürüm orda huawei g300-301 desteğide var :)

samet0311

samet0311

Üye
    Konu Sahibi

hatayi birçok şeyden dolayı verebilir uyumluluk sorunu olabilir veya başka bir şey onu bilemem :)

istede senin telefon yok fakat onu kafana takma ornek olarak verdim onu eski sürümü anlatmışlar sana verdiğim indirme linkindeki apk son sürüm orda huawei g300-301 desteğide var :)

eyvallah hocam. peki root atarken internet baglantisi, hafiza karti falan etkiler mi?

The Shadow

The Shadow

Üye
samet0311

samet0311

Üye
    Konu Sahibi

nasıl yani ?? internet falan kesilmez onu diyosan hepsi eskisi gibi çalışmaya devam eder

yok oyle demek istemedim :) root islemi sirasinda internetin acik veya kapali olmasi, hafiza kartinin takili yada cikik olmasi etkiler mi ? :)

samet0311

samet0311

Üye
    Konu Sahibi
hocam önerdiğin uygulamayı çalıştırdım fakat karşıma gelen ekran bu oldu :([/URL][/IMG]

samet0311

samet0311

Üye
    Konu Sahibi
denedim hocam ama gene ayni ekran cikiyo karsima :(

Üst Alt