root yaparken silinen dosyam

Sponsorlu Bağlantılar

sadem-

sadem-

Üye
    Konu Sahibi
root yaparken silinen dosyam
hayirli gunler arkadaslar.benim cihazim galaxy mini gt-s5570i. dun rootladim gmail eposta gibi ise yaramayan apps sildim ama cahilligime indirmeler dosyasini da sildim ve su an kendi tarayicis ve marketten indir gerceklesmiyor :-( :-( acaba elinde 2.3.6 surumlu. cihazima uygun indirme dosyasi verir misiniz uplaod edip .simdiden cok tesekkurler.

çomolokko

Üye
goo manageri indir onunla bi güncelleme yap düzelme ihtimali var daha denemedim ama hiç

sadem-

sadem-

Üye
    Konu Sahibi
olamadı demedim olmadı kardeşim yaaw. yok başka yolu

sadem-

sadem-

Üye
    Konu Sahibi
bi bakın lütfen soruna :-(

melankolik ali

melankolik ali

Üye
hayirli gunler arkadaslar.benim cihazim galaxy mini gt-s5570i. dun rootladim gmail eposta gibi ise yaramayan apps sildim ama cahilligime indirmeler dosyasini da sildim ve su an kendi tarayicis ve marketten indir gerceklesmiyor :-( :-( acaba elinde 2.3.6 surumlu. cihazima uygun indirme dosyasi verir misiniz uplaod edip .simdiden cok tesekkurler.
Stock romu odinle geri yükle hem root kalkar hemde sildiğin uygulamalar geri gelir

Invoke

Invoke

Üye
Biraz uğraşacaksın ama yapacak bir şey yok, internette zor bulursun o dosyayı, silen yoktur çünkü :D Aynı romu tekrar kur, sonra baştan rootla sonra yine sil kullanmadığın dandik uygulamaları, ama ne işe yaradığını bilmediğin şeyleri kurcalama, sistem dosyalarını silme ille de silmek istiyorsan ama güvenemiyorsan, önce yedek al. Uygulamanın yedeğini almak için ve silmek için titanium bakcup kullan, marketteki ücretsiz sürümü işini görür.