Root hakkında...

Sponsorlu Bağlantılar

fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
    Konu Sahibi
Root hakkında...
Merhaba arkadaşlar, elimde J5 prime var. Bu telefona mobilden root atmak mümkün mü. Bilgisayar yok maalesef.

fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
    Konu Sahibi
Kimse cevap yazmıyor. Konu kilitlenebilir.

Silinen Üye 2626675

Silinen Üye 2626675

Kapalı Hesap
Apk ile root yapma yöntemini artık çoğu telefon desteklemiyor. Maalesef pc şart

• Üzüldüm
Tepkiler: fatihmenteş
Silinen Üye 2626675

Silinen Üye 2626675

Kapalı Hesap
Zenfone 2 Android 6.0.1 destekliyor mu ?
6.0.1 çıkmış gibi görünüyor ama ota üzerinden güncelleme gelmemiş olabilir. İnternetten bulmanız lazım.

Aşağıdaki sitede tüm dosyaları göstere tıklayıp WW-4.21.40.134 diye aradığınızda ilgili marsmallow romu çıkıyor. Ancak orada yazanlara dikkat edin. Bozulursa veya beğenmezseniz bana kızmayın.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: supragt
supragt

supragt

Üye
6.0.1 çıkmış gibi görünüyor ama ota üzerinden güncelleme gelmemiş olabilir. İnternetten bulmanız lazım.

Aşağıdaki sitede tüm dosyaları göstere tıklayıp WW-4.21.40.134 diye aradığınızda ilgili marsmallow romu çıkıyor. Ancak orada yazanlara dikkat edin. Bozulursa veya beğenmezseniz bana kızmayın.

teşekkürler ama onu kastetmedim. Android 6.0.1 Zenfone 2 bilgisayar olmadan root destekliyor mu onu sormak istedim. Bilgisayarım var ama cihaz hiç bir şekilde bilgisayara bağlanmıyor.

• Beğen
Tepkiler: fatihmenteş
Silinen Üye 2626675

Silinen Üye 2626675

Kapalı Hesap
teşekkürler ama onu kastetmedim. Android 6.0.1 Zenfone 2 bilgisayar olmadan root destekliyor mu onu sormak istedim. Bilgisayarım var ama cihaz hiç bir şekilde bilgisayara bağlanmıyor.
Pardon anlayamamışım. Aşağıdaki konuya göre pc şart. Doğru usb sürücüleri kurduysanız ve veri aktarımı destekleyen kablo kullanıyorsanız pc'nin tanıması lazımdı. Windows 10 kullanıyorsanız sürücü imzalamayı devre dışı bırakma diye arayıp deneyin.

• Beğen
Tepkiler: fatihmenteş ve supragt