Root gerektirmez! Telefon belleğinden Hafıza kartına Taşıma Unlock

Sponsorlu Bağlantılar

krstnck

krstnck

Üye
    Konu Sahibi
Root gerektirmez! Telefon belleğinden Hafıza kartına Taşıma Unlock
KAYIT YERİNİ DEĞİŞTİRMEKTEDİR! ROOT OLAYINDAN daha SAĞLIKLIDIR GÜNCELLEME YAPABİLİRSİNİZ,CİHAZ GARANTİ DISINA CIKMAZ, KORKMADAN KULLANABİLİRSİNİZ SU ANA KADAR CİHAZLARDA SORUN YARATMADI

// bir cok program telefon hafızasına yüklenir, bunların cogu hafıza kartına tasıyamazsınız. telefon hafızası bir süre sonra şişer...
// programın amacı hafıza kartına tasınmayan programların kilidini acması ve istediginiz programı rahatca hafıza kartına tasıyabilirsiniz.
// varsayılan kurulum yeri olarak hafıza kartını yapacak ve rahatca uygulamalar hafıza kartına kurulacak ya da siz taşıma yapabileceksiniz.
// root gerektirmez en güzeli de bu! apps2sd programı ile aynı isi görmez! apps2sd uygulamasını acabilirsiniz sadece programları daha rahat tasıyabilmeniz icin!

Oneclick adını koydugum program benim gibi android acemesi elemanlar icin bir uygulama bu uygulamayı yapmamda ki sebep root yapmadan cogu uygulamayı hafıza kartına taşımak icindir. taşımak derken direk kendisi tasımıyor sadece adb kullanarak hafıza yeri değiştiriyor. bazı kullanıcılar özellikle bilmeyenler icin birebir bence.
uygulamanın videosu. android sdk kurulu olmasa bile icindeki tinny dedigim uygulamam calısıyor.

adb icerisinde calıstıgından dolayı tüm android cihazlarda calısır.

download :

dosyaları cıkartın, telefonunuzu ayarlar / uygulamalar / bilinmeyen kaynaklar seçin ve yine aynı menüde ki geliştirmeye basıp / usb hata ayıklama modunu etkinleştirin!

programı acın birinci ? tusuna basın android sdk kurulu degilse arka planda tinny calısacak.
tinny calısınca menü tusu ismi değişecek ve olay bitti! root etmeden cogu uygulamanın varsayılan degerleri artık hafıza kartı App2sd veya uygulamalar bölümünden istediginiz programı hafıza kartını taşıyabilirsiniz.

Galaxy i9003 ve 5670 /// Neo ve Neov üzerinde sorunsuz calıstı. galaxy serisindeki telefonlarda facebook dahil cogu uygulamayı hafıza kartına taşıyıp kullanabilirsiniz, xperia serisinde whatspp facebook malesef taşınmıyor
:aha:
güle güle kullanın androidi cözdükce acemi kullanıcılar icin uygulamalar yapmaya devam edecegim.

Alıntıdır Arkadaşlar 1 Teşekkürü Çok Görmeyin İnanılmaz Bir Kolaylık Tavsiye Ederim Kolay Gelsin.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: osmnbabaoglu, mty2147, ISMAYILIM ve 16 diğerleri

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Teşekkürler

By.zKn

By.zKn

Üye
çalışmıyor

ankara 06

Üye
taşınmayan cogu uygulamayı taşıdı. xperia mini telefonum :alkis:tşk:

tihame

Üye
asphalt 6 gibi 1GB boyutlu oyunu hafiza kartına tasynca calsmyor normalde bu programdakileri uygulaynca calısacak mı kardes(i9003 te deniyecegm malum teln hafızası 1.5 GB)

muratsim67

Üye
tel hafizasinda bir kısmı kaliyor ama onu nasil cozcez

enesx86

Üye
Benim olmadı. i9001 kullanıyorum

nuros81

Üye
Programı telefon içerisinde mi çalıştıracağız yoksa bilgisayarda.Şimdi bunu okuyupta şöyle diyenler vardır içinizde videosunu seyretsene diye ama malasef yok.

axiabi23

axiabi23

Üye
eyw saol

headhunter54

Üye
Tam böyle bi program ariyordum calisiyo süper sagolasin android telefonlarda olmassa olmaz bi program

TURANX27

TURANX27

Üye
programı indirdik ama bi halta yaramiyor yüklenmedi bile

onur_77

onur_77

Üye
galaxy wonder da çalıştıran var mı ? ben çalıştıramadım :S

Yerlikaya_96

Üye
başarılı olan arkadaşlar şunu düzgünce anlatsınlar telefonu bilgisayara ne zaman bağlı olarak yapcaz detaylı anlatın lütfen

Marveles

Üye
şu olayı yapanlar bi anlatsın nasıl yaptığını bi zahmet

sugeri

Üye
dostum gercekten harika. ne kadar tesekkur etsem az kac haftadır bunu arıyordum. kesinlikle calısıyor tam olarak anlatıldıgı gibi cok tesekkurler sırf tesekkur etmek icin üye oldum. gercekten harika. cihazım wildfire s

detcal

detcal

Üye
Ben Lg optimus p880 4XHD kullaniyorum,bu programlari denedim,fakat programlar calismiyor...

shadnw

Üye
ben taşıdım birkaç uygulama hariç google play taşınmıyor 60mb kar ettim teşekkürler :)

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Yardımın için :tşk:

punusher

punusher

Üye
Evet yapanlar bi zahmet anlatırlarsa güzel olacak illa sdk yüklü olması gerekiyormu

Üst Alt