Root edilmemiş telefon kalmasın !! Telefonunuzu kısıtlamalar olmadan kullanın...

Sponsorlu Bağlantılar

superfresh

Üye
LG P 990 optimus 2X Android 4.0.4 (IMM76L) için önerebileceğiniz root programı var mı?

mustafa256

Üye
her dosyada vırus var nasıl ıs yapıyonuz kardesım!!!!!!

Artles

Artles

Üye
Note II cihazımı nasıl rootlayabilirim ?

MuRaT_KS

Üye
Galaxy Ace 5830i rootladım. Sonra Jelly Bean Rom yükledim. Çalışıyor, fakat mobil ağa bağlanamıyor diye bir sorun var. Arama yapmıyor mesaj atmıyor. IMEI numarası telefon durumunda görünmüyor *#06# yaptığımda da çıkmıyor. Not: IMEI çakma değil, telefon orjinal.

Basynoos

Üye
Galaxy S I9000 One Click linki bozuk.

EnsKsr

Üye
bn telefonumu root ladim ama hic bir farklilik gormedim rootlamanin bana ne faydasi var ?

YasirFener

YasirFener

Üye
Galaxy y var mı ?Ve ne tarz oyunlar mesela root yapınca .bi yardımcı olurmusunuz

Miniaturk

Üye
Galaxy S i9000

1 - Önce hafıza kartınızı ve sim kartınızı telefonunuzdan çıkarın.
2- Gerekli driverları indirin ve yüklendiğinden emin olun.
2.1- 64 bit sistemler için
2.2- 32 bit sistemler için
3- Eğer NET Framework 4.0 kurulu değilse
4- Gelelim asıl programımıza onu da indirin.
5- Telefonunuzdan Menü>Ayarlar>Uygulamalar>Gelişim e gelip USB Hata Ayıklama yı açın.
6- İndirdiğimiz klasörün içine girip program dosyamızı yönetici olarak çalıştır diyoruz. (Resim 1)
7- Ardından gelen pencereden telefonunuzun sürümüne göre 2.1 veya 2.2 yi seçiyoruz (Resim 2)
8- Eğer telefonunuzda Gingerbread sürümü varsa aşağıda alternatif olarak verdiğim yöntemi uygulayın.
Resim 1​

Link kırık :
4- Gelelim asıl programımıza onu da indirin.​

benman1996

Üye
beyler samsung galaxy gioda sorun yaşayan varmı ona göre deniycem bir de sorum olacak rootlayınca telefonda uygulamalr ve rehber siliniyor mu?

superhuman33

Üye
Kardeş benim telfen galaxy gio 2.3.6 güncellemeden önce rootluydu,kernel sürümünde root yazıyordu güncelleyince root yazısı kalktı şimdi update dosyasını sd karta attım telefonu kapatıp recovery moda aldım update zipi seçtim 2,5 saniye süren işlmeden sonra işlem tamamlandı dedi reboot system now dedim başlattı ama kernel sürümünde root yazmıyordu ve menüde superuser yoktu Bİ CEVAP LÜTFEN

aygun___fb

Üye
beyler.z4root programi ile tabletimi rootladim.ama kapatip acinca ilk haline donuyor tablet.ve tablete uygulama yuklenmiyor.sadece sd karta yuklenen uygulamalar kuruluyor.z4root.apk yi kurmaya calisinca yer yok diyor.simdi ben nasil unroot yapabilirim?

-_BuRHaN_-

-_BuRHaN_-

Üye
LG Optimus L3 E400 Root olur mu hocam?

legand25

Üye
Bende note 2 var root yapmayı düşünüyorum ama aynı zamanda çok korkuyorum hayvan kadar para bastım sizce yapmalimiyim

S--man

Üye
Hocam öncelikle paylaşımların için teşekkürler. Bende Samsung Galaxy Gio var android 2.3.6 var. Dediğin yöntemle kurdum yükledim hatasız şekilde.Programı açıyorum sadece ayarlar var uygulamalar gözükmüyor ve root olmamaış gözüküyor. Ben uygulamalarımı sd karta taşımak için root yapmak istedim ama olmadı. başka bir program varmı. birde nasıl kaldırıcam ben bu root u ? :/

suhuf

Üye
teşekkür ederim

stuffalp

Üye
HTC Desire C'yi nasıl Root'layabilirim?

Laz¥

Laz¥

Üye
galaxy y yi daha önceden rootlayan varsa bana ulaşabilir mi

kapakli511

kapakli511

Üye
vodafone 945 desteklemektedir kolay gelsin teşekkürler

hpolat25

hpolat25

Üye
Wonder a ise yaramadi ilk ikisi digerlerine bakalim bide :)

Üst Alt