Root edilmemiş telefon kalmasın !! Telefonunuzu kısıtlamalar olmadan kullanın...

Sponsorlu Bağlantılar

Şehriyar

Şehriyar

Üye
    Konu Sahibi
verdiğim programları denedin mi?

mojjo

Üye
Daha deneedim yanlizbir sorum olacak boyle isler deneme olmadi baska dene buda olmadi diyemi olur

Şehriyar

Şehriyar

Üye
    Konu Sahibi
denemeden calisip calismayacagini nasil ogreneceksin ki? eger denemem dersen deneyen birinin buraya "denedim calisiyor" demesini bekleyeceksin..

mojjo

Üye
denemeden calisip calismayacagini nasil ogreneceksin ki? eger denemem dersen deneyen birinin buraya "denedim calisiyor" demesini bekleyeceksin..

ya ben denedım ama yuklenıyor ısaretı dewamlı donuyor z4root ve universal androot rooting diyor kalıyor yaptıgı bırsey yok:S

mojjo

Üye
merhaba harıka bır sıte ugrasanların ve yardımlarını esırgemeyn ark tesekkurler bır kac gun once sadece meraktan cıhazımı root ettım oldu sımdı orjınal room yukledım
telefon hakkında kısmında baktıgımda 2.36 gorunuyor ayrıca botloader baktıgımda s-on gorunuyor cıhazım garantılı ıdı 6-7 aylık makıne sımdı bu orjınal romu yukledımmı
cıhazım arızalandıgında garantıye goturdugumde puruz cıkarmı acaba bır husus daha normalde fabrıka ayarlarına dondurdugumde cıhazımı turkce dıl secımı gelırdı onun
yerıne downgrade yaptıgım versıyondakı 1.32 dıllerın hepsı acılısda var turkce dıl secımı yok neden acaba

acaba extra olarak bootloader ekranın da silinmesi için gerekli komutlar
varmı bir kaç düzenleme mı yapmamız gerekıyor….

KELGER

KELGER

Üye
hayır Z4root ve Universalroot ile olmuyor çünkü benim sürüm 2.3.3 onlarda en son 2.2 var işe yaramıyor

ramowarr

Üye
galaxy 5 i5503 için olur mu lütfen cevaplarınızı bekliyorum

saruman_me

saruman_me

Üye
hocam ben yeni lg black aldım acaba root lu olup olmadığını nasıl anlıya biliriz..?

Şehriyar

Şehriyar

Üye
    Konu Sahibi
o zaman root yok kardeş..

saruman_me

saruman_me

Üye
zaten black için güncelleme yokmuş bu rot işinide bi türlü yapamadım:/ aslında süper bi tlf da fazlasıyla amatörüz..

Şehriyar

Şehriyar

Üye
    Konu Sahibi
Super one click i denedinmi ? senin telefonla benimkinin özellikleri aynı olma olasılığı da yüksek diye düşünüyorum..

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
güzel konu olmuş, eline saglık modum

• Beğen
Tepkiler: Şehriyar
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Androidli HD2'm var. Arada bakıyorum :D geçmediğim bölüm yok aslında. Forumdaki her konuyu gözden geçiririm. Maksat cahil kalmamak :D

----------Eklendi @ 23:41:52 ---------- Yazıldı @ 23:41:17 ----------

Girmediğim*

iPhone klavyesi :D

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
Açıklayıcı ve tatmin edici bir konu olmuş.

Eline sağlık.

• Beğen
Tepkiler: Şehriyar
Şehriyar

Şehriyar

Üye
    Konu Sahibi
Androidli HD2'm var. Arada bakıyorum :D geçmediğim bölüm yok aslında. Forumdaki her konuyu gözden geçiririm. Maksat cahil kalmamak :D

----------Eklendi @ 23:41:52 ---------- Yazıldı @ 23:41:17 ----------

Girmediğim*

iPhone klavyesi :D
Senin telefon bizim bölümü sevmedi galiba yanlış yanlış yazıyo :D

• Beğen
Tepkiler: Revengeful
saruman_me

saruman_me

Üye
şu arka plandaki proları silmek için root yapmak şart sanırım dimi arkadaşlar..?

KELGER

KELGER

Üye
htc wildfire s kaldı root suz.

Üst Alt