.Ronaldo: "Bence Mourinho kalacak"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
.Ronaldo: "Bence Mourinho kalacak"
Real Madrid'in yıldızı Cristiano Ronaldo, hakkında ayrılacağı yönünde söylentiler çıkan teknik direktör Jose Mourinho'nun takımdan ayrılacağını düşünmediğini belirtti.

Portekizli yıldız, 2013 yılında düzenlediği ilk basın toplantısında "Biz takım olarak teknik direktörümüzün aldığı kararlara saygı duyuyoruz. Çünkü işin başında o var. Casillas'ın da Mourinho ile ilgili bir sorunu yok. Bence teknik direktörümüz görevinde kalmayı sürdürecek." dedi.

Real Madrid için her zaman elinden gelen herşeyi yaptığını da sözlerine ekleyen oyuncu, Şampiyonlar Ligi 2. turunda eşleştikleri Manchester United ile ilgili olarak da "Mabchester United benim kariyerimde çok önemli bir paya sahip olan bir kulüp. Onlara saygı duyuyorum, ve Manchester United ile yapacağımız maçlar benim için çok özel olacak. Ancak ben artık Real Madrid'in futbolcusuyum ve elimden gelen herşeyi Real Madrid için yapmaya çalışıyorum." şeklinde konuştu.

Ligde Barcelona'nın 16 puan gerisine düşmelerini de değerlendiren Ronaldo, "La Liga'da işleri çok zora soktuk. ama matematiksel olarak şansımız devame diyor. Bu yüzden sonuna kadar savaşağız." ifadelerini kullandı.

Altın Top ödülünü kazanamaması durumunda bunu sorun etmeyeceğini de söyleyen Portekizli oyuncu, "Ben Real madrid'de kendimi rahat ve huzurlu hissediyorum. Kulüptekiler ve taraftarlar da beni sevdiklerini gösteriyor. Bunun dışında sözleşme yenileme durumumla ilgili başka bir şey söylemek istemiyorum." dedi.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Bugün çok olumlu açıklamalar yaptı. Çok zor ama hâlâ bende küçük bi umut var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...