Ron Dennis Patronluk Görevinden Çekilebilir..


>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
Mclaren takım patronu Ron Dennis'in geleceği hakkında söylentiler tekrar ortaya çıkmaya başladı.El Pais gazetesine konuşan Dennis, liderlik görevinden geri çekilebileceğini ifade etti.
Dennis "Hala bir çok tutkum var." dedi.

Dennis ayrıca geçen sezonun kariyerinin en zor yıllarından birisi olduğunu kabul etti.

Dennis "Geçen 10 aydaki tüm zorluklar karar almamı güçleştirdi. Ancak eğer bana bırakmayı düşünüp düşünmediğimi sorarsanız cevabım "evet" olur." dedi.

Ancak Dennis geri plana çekilse ve Martin Whitmarsh liderliği alsa bile yine de Mclaren'de yer alacağını söyledi.

Dennis "Ben geri çekilme kelimesini ayrılmak olarak görmüyorum. Bunun yerine başka yerlere yöneleceğim." dedi.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt