Romanya 0-2 Türkiye

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
  Konu Sahibi
Romanya 0-2 Türkiye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız


M.S.
Mücadelede son düdük çaldı ve karşılaşma sona erdi.
90'
Gelişen kontra atağımızda Arda'nın pasında ceza alanında topla buluşan Mevlüt, ceza alanında düzgün açıyı bulduktan sonra sağ çaprazdan plase vuruşunda topu ağlara gönderdi.
90'

GOL! GOL! GOL! Mevlüt
90'
3 puana artık son 2 dakika...
90'
Romanya artık bütün hatlarıyla yarı alanımızda.
90'
Romanya, yarı alanımızdan serbest vuruş kullandı. Ceza alanına yapılan ortada Goian boş durumda kafa vuruşunu yaptı ama Volkan topun sahibi oldu.
90'
Bu arada maçın sonuna 5 dakika ilave edildi.
90'

Milli takımımızda son oyuncu değişikliği. Umut Bulut oyundan çıkarken yerine Ersan Gülüm oyuna girdi.

88'
Arda Turan, sol kanattan paslaşarak köşe vuruşunu kullandı ama daha sonra savunma baskı yaptı ve top bizden taca gitti.
87'
Sol kanattan Olcay, hızla rakip ceza alanına girdi ve son çizgi yakınlarından tam topu çevirecekti ki savunma topu kornere gönderdi.
86'
Rakip yarı alanda kaptığımız topla bir anda kontra atağa çıktık ve Gökhan Gönül, ceza alanına girip son çizgiye indi ve pasını tam Selçuk'a atacağı sırada rakip araya girdi.

85'
Paslaşılarak kullanılan serbest vuruştan sonra ceza alanına yapılan ortada Umut'un ve ardından Caner'in kafa vuruşu kalecide kaldı.
84'

Milli takımımızda oyuncu değişikliği. Gökhan Töre oyundan çıktı ve yerine Mevlüt Erdinç oyuna girdi.
83'
Sağ kanattan gelişen atağımızda Arda Turan, Goian'dan sıyrılmak isterken yerde kaldı ve karar serbest vuruş.
82'
Haydi çocuklar son 8 dakika. Haydi Ay Yıldız, haydi Milli takım
81'
Yarı alanımızda gerçekleşen ikili mücadelede Caner, rakibinin sert müdahalesiyle yerde kaldı ve karar serbest vuruş.
80'
Sol kanattan gelişen atağımızda Caner, pasını Arda'ya atmak istedi ama Arda topa yetişemedi ve top dışarıya çıktı.
79'
Sol kanatta topla buluşan Bogdan Stancu, iki savunmamızdan sıyrılmasının ardından kaleye sert şutu üstten dışarıya gitti.

78'

Romanya'da oyuncu değişikliği. Cristian Tanase oyundan çıkarken Gheorghe Bucur oyuna girdi.

76'
Sol kanattan kullanılan köşe vuruşunda ceza alanına yapılan ortada tam bir karambol yaşadık ve son olarak Semih, topu uzaklaştırdı.
75'
Sol kanattan gelişen Romanya atağında Rat'ın ceza alanına yaptığı ortada Stancu'nun vuruşu dışarıya gitti ama maçın hakemi korner dedi.
74'
Rumen taraftarlar artık hakemi de etki altına çalışıyorlar.
73'
Yarı alanımızda Popa ve Semih arasında gerçekleşen ikili mücadelede Popa, Semih'e faul yaptı.
72'

A Milli takımımızda oyuncu değişikliği. Burak Yılmaz oyundan çıkarken Olcay Şahan oyuna girdi.
71'
Romanya Milli takımı artık bütün risklerini almaya başladı. Milli takımımızda birazdan Olcay Şahan oyuna girecek.

70'

Kullanılan köşe vuruşunda ceza alanına yapılan ortada savunmamız topu uzaklaştırdı ve orta alan mücadelesinde rakibine sert faul yapan Arda Turan sarı kart gördü.
69'
Gelişen Romanya atağında ceza alanı içi sağ çaprazında topla buluşan Popa'nın sert şutu sol direkten döndü ve ardından savunmamız topu kornere gönderdi.
68'
Tola beraber rakip yarı alana geçen Gökhan Gönül, Gökhan Töre'yle bir anlaşmazlık yaşadı ve topu kaybettik.
67'
Romanya, sol kanattan köşe vuruşu kullandı. Maxim, ceza alanına ortasını yaptı ve top Romanyalı oyunculardan dışarıya çıktı.
66'
Son dakikalarda özellikle orta alanda kıran kırana bir mücadele gerçekleşiyor.
65'

Romanya atağında ceza alanımıza yüksek gönderilen topta Stancu, sağ çaprazda topla buluşmak isterken topu oyun alanında tutamadı. Bu arada zaman geçirdiği gerekçesiyle Volkan sarı kart gördü.
64'
Romanya yarı alanının ilk metrelerinde gerçekleşen ikili mücadelede Burak Yılmaz, rakibine faul yaptı.
63'
Tehlikeli gelişen Milli takım atağında sol kanatta topla buluşan Burak, pasını Arda'ya verdi. Arda ceza alanı uzak direğine ortasını yaptı. Gerilerden gelen Gökhan Gönül, topu kafasıyla kale sahasındaki Burak'a attı ama Burak topa dokunamadı.
62'
Selçuk İnan, kullandığı köşe vuruşunda topu ceza alanına ortaladı ve ceza alanına gelen top kafalardan sektikten sonra karambol yaşandı ve ardından savunma topu uzaklaştırdı.
61'
Sağ kanattan gelişen atağımızda Gökhan Gönül, ceza alanına ortasını yapmak istedi ama savunmaya çarpan top kornere gitti.
60'
Sol kanattan kullanılan köşe vuruşunda ceza alanına yapılan ortada savunmamız topu karşıladı.
59'
Hızlı gelişen Romanya atağında Maxim, ceza alanı sağ çaprazından kaleye şutunu çekti ama savunmamıza çarpan top kornere gitti.
58'
Romanya savunmasında topla buluşan Matel, sağ kanattaki Popa'ya uzun bir pas attı ama Popa topu oyun alanının içinde tutamadı.
57'
Sol kanattan gelişen Romanya atağında Rat, ceza alanına ortasını yaptı ve Stancu'da kafa vuruşuyla topu ağlara gönderdi ama pozisyon için ofsayt bayrağı kalktı.
55'
Sol kanattan gelişen atağımızda ceza alanına yapılan ortada kaleci çıkıp topun kontrolünü sağladı.
54'
Romanya Milli takımı artık riskleri almaya başladı. Ay yıldızlı ekibimiz bu dakikadan sonra kontra atak yakalayacaktır.
53'
Çok etkili gelişen atağımızda Gökhan Töre, rakip yarı alanda iki rakibinden sıyrılıp ceza alanına giren Umut'a ara pasını attı ama Umur karşı karşıya pozisyonda topu kaleciye nişanladı.
52'
Yine sağ kanattan gelişen Romanya atağında Popa'nın ceza alanına ortasında Semih topu taca gönderdi.
51'
Hızlı gelişen Romanya atağında sağ kanattaki Popa'ya atılan pasta Arda, topu rakibinden söktü aldı.

50'
Sağ kanattan gelişen atağımızda Gökhan Töre'nin ceza alanına ortasında herkesi aşan top dışarıya gitti.
49'
Bu dakikayı karşılıklı top kayıplarıyla geride bıraktık.
48'
Gelişen Romanya atağında sağ kanattan ceza alanına yapılan ortada Stancu'nun kafa vuruşu Volkan'da kaldı.
47'
Romanya ikinci yarıya taraftar desteğiyle birlikte baskılı başladı.
46'

Romanya, ikinci yarıya oyuncu değişiklikleriyle başladı.Gabriel Torje ve Ciprian Marica oyundan çıkarken Adrian Popa ve Alexandru Maxim oyuna girdi.
46'

İkinci yarı Romanyalı oyuncuların vuruşuyla başladı.


D.A.
Ay yıldızlı ekibimiz rakibine göre daha etkili oynadığı karşılaşmanın ilk yarısını Burak Yılmaz'ın golüyle 1-0 önde kapattı.
D.A.
İlk yarıda son düdük çaldı ve ilk yarı sona erdi.
45'
İlk yarıda artık son dakikanın içindeyiz.
45'
Gelişen Romanya atağında yarı alanımızda topla buluşan Hoban'ın sert şutu üstten dışarıya gitti.
45'
Romanya savunmasında topla buluşan Matel, ceza alanımıza yüksek bir top gönderdi ama savunmamızın kontrolündeki top Volkan'a kadar geldi.
45'
Mücadelenin Norveçli hakemi ilk yarının sonuna 3 dakika ilave etti.
43'
Selçuk İnan, sol kanattan kullandığı köşe vuruşunda ceza alanına ortasını yaptı ama savunma yakın direkte topu uzaklaştırdı.
42'
Burak Yılmaz, kullandığı serbest vuruşta pasını sol çaprazdaki Caner'e verdi. Caner'in ceza alanına ortasını savunma kornere gönderdi.
41'
Gelişen Ay yıldızlı ekibimizin atağında Burak Yılmaz, rakip ceza alanına yakın bir noktada rakibinin müdahalesiyle yerde kaldı ve karar serbest vuruş. tehlikeli sayılabilecek bir nokta.
40'

Sol kanattan gelişen Romanya atağında savunmamız topu söktü aldı ve ardından Burak Yılmaz hızla topu taşımak isterken Rat'ın sert müdahalesiyle yerde kaldı. Rat, sarı kart gördü.
39'
Gelişen A Milli takım atağında Romanya kalesine uzak bir noktada topla buluşan Selçuk, kaleye sert bir şut gönderdi ama top üst direğe yakın bir mesafeden dışarıya gitti.
38'
Bu dakikadan sonra Romanya Milli takımı kendi savunmasında da risk almaya başlayacaktır. Milli takımımız şimdiki oyununu sürdürdüğü takdirde bu maçtan galibiyetle ayrılan taraf olacaktır.
37'
Ay yıldızlı ekibimizde Selçuk, tamamlanan tedavisinin ardından tekrar oyuna geri döndü.
36'
Selçuk İnan'ın tedavisi oyun alanının kenarına taşındı. Şu an oyun alanında 10 kişiyiz.
35'
Bu arada Romanya'nın kullandığı köşe vuruşunda Selçuk, ceza alanı içindeki ikili mücadelede bir sakatlık geçirdi ve şu anda tedavisi yapılıyor.
34'
Atak yönüne göre sağ kanattan kullanılan köşe vuruşunda ceza alanına yapılan ortayı savunmamız uzaklaştırdı.
33'
Bir başka Romanya atağında ceza alanımıza yakın bir noktada sağ çaprazda topla buluşan Torje'nin şutunda savunmamıza çarpan top kornere gitti.
32'
Karşılaşmada tempo artmaya başladı. Bu kez sol kanattan gelişen Romanya atağında Pintilii ceza alanına girdi ama savunmamızdan sıyrılamadı.
31'
Ay yıldızlı ekibimizin atağında sağ kanatta topla buluşan Gökhan Gönül, pasını pasını vermek istedi ama kalabalık Romanya savunması topun sahibi oldu.
30'
Tehlikeli gelişen Romanya atağında sol kanatta topla buluşan Tanase, ceza alanına girip son çizgiden topu kale sahası içindeki Stancu'ya gönderdi ama Stancu'yla beraber savunmamızda topa hamle yapınca top Milli takımımızda kaldı.
29'
Bu kez sol kanattan gelişen Romanya atağında Rat, ceza alanına ortasına yaptı ama kale sahası içinde Volkan çıkıp topu kontrol etti.
28'
Ay yıldızlı ekibimiz bu dakikalarda topu ayağında tutarak oyundaki ağırlığını korumak istiyor.
27'
Sağ kanattan gelişen Romanya atağında Marica, ceza alanına yerden sert bir orta gönderdi ama Stancu'dan önce Ömer, topu uzaklaştıran isim oldu.
25'
Bu dakikalarda Milli takımımız oyuna ağırlığını koymuş durumda. Romanya kendi yarı alanında.
24'
Sağ kanattan gelişen Romanya atağında Matel, ceza alanına ortasını gönderdi ama Volkan'ın yumrukladığı topu savunmada Ömer uzaklaştırdı.
23'
Aradığımız, beklediğimiz golü Burak Yılmaz'la bulduk. Haydi çocuklar....
22'
Etkili paslarla rakip yarı alana girdik ve sol kanatta topla buluşan Caner'in ortasına Burak harika bir kafa vuruşu yaptı ve Millilerimiz 1-0 öne geçti.
22'

GOL! GOL! GOL! Burak
21'
Rakip yarı alanın ortalarından kullandığımız serbest vuruş sonrasında sağ kanatta topla buluşan Gökhan Gönül, baskı sonucu topu kaybetti.
20'
Atak yönüne göre sol kanattan kullanılan köşe vuruşunda Selçuk ceza alanına ortasını yaptı ama kaleci topu yumruklayarak uzaklaştırdı.
19'
Sol kanattan gelişen atağımızda Caner, ceza alanına sert bir orta kesti ve gelen topu Romanya savunması kornere gönderdi.
18'
Etkili gelişen atağımızda sağ kanattan Gökhan Gönül, kale sahası içine yerden ortasını gönderdi ama Burak'tan önce kaleci topun sahibi oldu.
17'
Rakip yarı alanda baskıyla topu kazandık ve Arda pasını sol çaprazdan ceza alanına hareketlenen Umut'a gönderdi ama Umut, rakibinden sıyrılamadı.
16'
Etkili gelişen Romanya atağında sol kanattan ceza alanına yapılan ortada Volkan, rakip forvetle birlikte topa yükseldi ama Rumen oyuncudan seken top ceza alanı dışındaki Tanase'ye geldi. Tanase topu kaleye gönderdi ve Caner son anda çizgi üstünde topun kaleye girmesini engelledi. Ardından Volkan topun sahibi oldu.
14'
Sağ kanattan gelişen Romanya atağında ceza alanına yapılan yüksek ortada kalecimiz Volkan çıkıp yumruklarıyla topu uzaklaştırdı.
13'
Milli takımımız son dakikalarda rakip yarı alanda baskılı bir oyun oynuyor ve Romanya kendi yarı alanına çekilmiş durumda.
12'
Paslaşılarak kullanılan serbest vuruştan sonra Milli takımımız hazırlık pasları yaptı ve Caner, ceza alanı dışından sol çaprazdan şutunu çekti ama top kalecinin üstüne gitti.
11'
Romanya yarı alanında topla buluşan Umut, rakibinin sert müdahalesiyle yerde kaldı ve karar serbest vuruş.
10'
Gelişen kontra atağımızda Umut'un ara pasında Romanya kalecisiyle karşı karşıya kalan Burak, vuruşunu yaptı ama top kaleciden döndü.
9'
Sağ kanattan gelişen atağımızda Gökhan Töre, ceza alanına hareketlenen Burak'e ortasını yaptı ama savunma topu karşıladı.
8'
Bu kez sağ kanattan kullanılan köşe vuruşunda ceza alanına yapılan ortada savunmamız topu uzaklaştırdı.
7'
Kullanılan köşe vuruşunda ceza alanına gelen top uzak direk yakınlarında Caner'in önünde kaldı. Caner ve Volkan arasında çıkan anlaşmazlıktan Marica araya girip vuruşunu yaptı ama Volkan topu kornere gönderdi.
6'
Sol kanattan gelişen Romanya atağında Stancu, son çizgiye kadar inip ortasını yapmak istedi ama savunmamıza çarpan top kornere gitti.
5'
Romanya Milli takımı karşılaşmanın ilk dakikalarında baskılı oynamaya çalıştı ama Milli takımımız oyunda dengeyi kurmaya başladı.
4'
Sol kanattan kullanılan köşe vuruşunda ceza alanına gelen topu savunmamız uzaklaştırdı. Ardından sağ kanattan bir orta daha yapıldı ve kafa vuruşunda top kalecimiz Volkan'da kaldı.
3'
Kullanılan serbest vuruşta Torje, topu doğrudan kaleye göndermek istedi ama baraja çarpan top kornere gitti.
2'

İlk atak Romanya'dan geldi. Marica, savunmamızın arkasına sarktı ve Semih'ten sıyrılmak isterken yerde kaldı. Karar serbest vuruş.Semih sarı kart gördü.
1'

Karşılaşma Ay Yıldızlı ekibimizin vuruşuyla başladı. Haydi Milli takım
 
Son düzenleme:
 • Beğen
Tepkiler: smh60, Byhaydar ve arslanla


KcygtYsn

KcygtYsn

Üye
Teşekkürler 2 olsun :)
 
 • Beğen
Tepkiler: arslanla ve ANIL
ANIL

ANIL

Admin
  Konu Sahibi
İlk yarı 0-1 tamamlandı.
 
 • Beğen
Tepkiler: arslanla
Buğra

Buğra

Admin
Fatih terim affetmedi umarim bir gol daha buluruzda rahatlariz :)
 
 • Beğen
Tepkiler: arslanla, AkiliBidik ve ANIL
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
fatih hocayla beraber bir galibiyet daha hadi beylerrrrrrrrrr
 
 • Beğen
Tepkiler: arslanla ve ANIL
ANIL

ANIL

Admin
  Konu Sahibi
2. yarı başladı başarılar Türkiye!
 
 • Beğen
Tepkiler: arslanla ve Buğra
smh60

smh60

Üye
Fatih Terim farkı :)

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
 
 • Beğen
Tepkiler: arslanla
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Teşekkürler
 
 • Beğen
Tepkiler: arslanla
KcygtYsn

KcygtYsn

Üye
Başarılar Türkiyem <3
 
 • Beğen
Tepkiler: arslanla
ANIL

ANIL

Admin
  Konu Sahibi
GOOOOL!!! Son dakika Türkiye 2-0 önde.
 
 • Beğen
Tepkiler: arslanla ve Buğra
arslanla

arslanla

Üye
işte size mucize averajla 2. yiz. Fatih terim bu dünyadan değil bence muhteşem oyunu okuyuşu ve yerinde değişiklikleri galibiyeti getirdi. Türkiye fatih terimle kendini buldu...:)
 
KcygtYsn

KcygtYsn

Üye
işte size mucize averajla 2. yiz. Fatih terim bu dünyadan değil bence muhteşem oyunu okuyuş ve yerinde değişiklikler galibiyeti getirdi. Türkiye fatih terimle kendini buldu...:)
Galatasaray bırakmaz :)
 
KcygtYsn

KcygtYsn

Üye
 • Beğen
Tepkiler: arslanla
LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Tek kelime ile süper, stresli bir maçtı, ikinci gol daha erken gelseydi en azından stres çekmezdik.
 
Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
İşimiz hala zor ama güvenimiz tam Teşekkürler Fatih Terim Teşekkürler Milli Takım
 
LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
İşimiz hala zor ama güvenimiz tam Teşekkürler Fatih Terim Teşekkürler Milli Takım

Sadece zor mu?
Romanya son 2 ile oynayacak,
Biz ise biri sondan ikinci diğeri lider.

Eğer önümüzdeki maçı romanya alırsa son maçta romanya andorayı Hollandada bizi yener sonuç hüsran.
Ama gittiği yere kadar, devam.......
 
KcygtYsn

KcygtYsn

Üye
Sadece zor mu?
Romanya son 2 ile oynayacak,
Biz ise biri sondan ikinci diğeri lider.

Eğer önümüzdeki maçı romanya alırsa son maçta romanya andorayı Hollandada bizi yener sonuç hüsran.
Ama gittiği yere kadar, devam.......
Iyi konuşalım dua edelim kazanalım
 

Benzer Konular

Cevap
0
Görüntüleme
284
Eren Değerli
Cevap
0
Görüntüleme
246
Eren Değerli
DiaBLoS
Cevap
0
Görüntüleme
482
DiaBLoS
Buğra
Cevap
1
Görüntüleme
579
MAERKEK


Üst Alt