rom hakkında yardım ??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
joker19

joker19

Üye
    Konu Sahibi
rom hakkında yardım ??
arkadaşlar elite rom u(miui performans rom ) kurdum . cwm ile bakup yapmıstım sonra tekrar eski sürümüme yani cwm den restore ederek fabrika romu 2.2.1 e döndüm .yani yedeği geri yükledim .ama b163 ü 3 kez kurun gibi bişeyler gördüm nette .yani ben elite romu kurdum sonra geri yedeğini aldıgım fabrika yazılımına geri döndüm. herhangi bi sorun ur mu yani. garantiye vermek istedğimde sorun çıkar mı . imei filan duruyo sorun yok ..

djdeycan

djdeycan

Üye
pek bi bilgim yok ama stock romları yüklemelisiniz öncelikle wipe seçeneklerini uygulayıp sonra stock rom yani orjinal rom yüklerseniz sorun düzelicektir isterseniz telefonunuzu kiesle bilgisayara bağlayın eğer yazılım güncellemesi görüyosanız veya yeniden yükleyebliyosanız sorun çıkarmaz

joker19

joker19

Üye
    Konu Sahibi
pek bi bilgim yok ama stock romları yüklemelisiniz öncelikle wipe seçeneklerini uygulayıp sonra stock rom yani orjinal rom yüklerseniz sorun düzelicektir isterseniz telefonunuzu kiesle bilgisayara bağlayın eğer yazılım güncellemesi görüyosanız veya yeniden yükleyebliyosanız sorun çıkarmaz

telefon ideos x5 hocam samsung kullanmıyorum.cwm ile yedek almıştım komple onu yükledim normal sorunsuz çalışıyo .ama işte tekrar stock romu bastan yüklememe gerek var mı ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...