[rom] Cm10 Wondermixmhr02 +hız +performance

• 13 Eylül 2013
  • 4144 Okunma
  • 27 Cevap

1. WondermixMhr02

-buil prob düzenlemeleri
    -internet hızı artırıldı
    -3g tweaks
    -grafik iyileştirmeleri
    -Kamera yeşil ekran hatası çözüldü yeni kamera ve galeri uygulamasına geçildi
    -sd kart okuma hızı artırıldı
    -samsung açılış animasyonu
    -overclock 1.8Ghz artırılabilir fakat batarya Performansı için 1.4ghz ayarli istedinizde bunu yükselebilirsiniz
    -Batarya Performansı artırıldı
    -Ve daha aklıma gelmeyen düzenlemeler ;)
    İŞTE BUDA EN İYİ HİZİ ANTUTU SKORU :cool:
    < Resmi açmak için tıklayın >

*Kısacası Hızı hissedeceksiniz :cool:
    Rom hazır bugün yarın Upload edecem suan mobilden giriyorum:)

BUDA EKRAN GORUNTULERİ :

Sonunda Uploaded edebildim biraz gec oldu ama ancak :)Buyrun Link :
    >>> https://docs.google.com/uc?id=0Bzvmw5ahnXdQQTFNbHp3clMzVFk&export=download

KURULUM :

1-İndirmiş olduğunuz zipli dosyanın içinde yer alan 2013-09-12.11.38.59 klasörünü telefonunuzun hafıza kartına veya telefon hafızası CLOCKWORKMOD/BACKUP klasörü içine atın
    2-Recovery moda girip;
    Wipe data factory resetWipe cache
    Advanced / Wipe dalvik cache
    Mount and storage / format system
    Mount and storage / format data
    Mount and storage / format cache yapıyoruz.
    3-Backup and restore seçeneğine geliyoruz eğer;
    a)Telefon hafızasına attıysanız "restore"
    b)Hafıza kartına attıysanız "restore from external sdcard" seçeneklerine geliyoruz.
    4-Karşınıza gelen ekrandan "2013-09-12.11.38.59" dosyasına geliyoruz ve "-Yes" diyoruz.
    5-Bitince "reboot system now" yapıyoruz ve keyfini çıkarıyoruz yorumlarınızı esirgemeyin ;)

NOT :İlk açılış uzun sürebilir siyah ekranda kaldı diye endişeye kapılmayın ;)

Yazan: sahin02
    Son düzenleme: 19 Eylül 2013
  2. Link nerde kardeşim :D

3. Kamera uygulamasi jb+ ucretli yazilim aylar once aklima geldi yesil sorununu cozdu ancak panorama da sorun vardi

4. link? kardeşim?? :)
    ---
    kusura bakma tam okumamıstım upload etmemişsin daha :D

sahin02 bunu beğendi.
  5. Nixe gibi olmuş ama, neyse emeğine sağlık kolay gelsin :d: :d: :ehe :d:

sahin02 bunu beğendi.
  6. Bekliyoruz kardeş. 4.2.2 de güzeldi ama çok ısınıyor.
    ---
    Kardeş ne zaman yayımlarsın belliyoruz

7. kardeşim inşallah backup deildir romun..

8. dosttum ne zaman geliyor romuun hiç ses seda yok

9. link

10. nerde kaldı acaba

11. Upload edildi ;)

12. Hocam rom icin eline saglik hemen yukledim de deep sleep var demi herhangi bir ayara gerek varmi islemci ile ilgili
    ---
    Birde hocam bir sorun var pilin tam sarj dolup dolmadigini nasil yada hangi programla ogrenebiliriz yani ornek belki gostergede 100 yaziyordur ama pil %80 dolmustur biraz karisik oldu ama nasil anlariz cunku bu yorumu yazarken 30 dan 27 ye dustu mesela

13. Hocam zaten internet en çok bataryayi tüketendir extra batarya performansı ekran parlaklığını minimum dusurebilmen fayda sağlar fakat internet için maalesef birsey yok kullanmadigin sürece daha uzun süre performans alabilirsin performans şarj dolması tam anlamadım ama orda yüzde yüz oldunu zaten şarj oldu diyor yoksa hala şarj oluyor der zaten :)

14. Yani hocam gostergenin dogru ama sarjin tam dolmadigini dusunuyorum nasil anlatsam bence batarya tam sarj olmuyor gibi

15. Tam emin olmak için ve uzun ömür için batarya İyice tukenene kadar jarja takma ve telf. Acilamayacak olacak sekilde tüket sonra kapalı şekilde 7 saat boyunca jarj et sonra jarjdan çıkarıp açık şekilde iki saat daha jarj et, böylece emin olabilirsin :)

16. dostum açılış sorunlu mu ben mi yanlış yükledim :)
    açılırken wonder filan yazıo ondan sonra bir şey çıkmıyor biraz sonra da samsung yazısı çıkıp hemen açılıyor sen de demi böyle:)?

17. Evet hocam açılışı biraz gec scriptler çalıştığı için geç açılıyor

18. Sagol hocam deneyecegim bu arada telefon ekran kilidini kapatinca harbiden sar yemiyor birde yeni birsey cozdum pil yerine girince ekrandan sonra en cok tarayici sarj yiyor kapatinca hic sarj yemiyor gibi sanki belkide sarj bundan yavas tukeniyor olabilir.denemek lazim
    ---
    Evet acilis ayni kardes normalden uzun suruyor.herhalde scriptler calisiyor

19. Rom Harika Dostum Sağolasın
    Birşey soracağım şarj için hangi programı kullanmalıyım

Son düzenleme: 19 Eylül 2013
  20. Sağol ;) Programa gerek yok interneti kullmamadin anlarda kapat ekran parlaklığı da minimum seviye ayarlaman sana Programsiz daha çok faydası olcak :) Çünkü tüm batarya programları boş çünkü sonuçta oda Program ve sürekli arka planda çalışması gerek buda artiracam diye tüketir bataryayi :D

Yüklüyor...
21/09/2018 - 22:17