Roadster:0 Dan 100' e 4.5 Saniyede Çıkan Motor.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
canturgay

canturgay

Üye
    Konu Sahibi
0-100 km arasını 4,5 saniyede alırken az yakıt tüketen araç ne olabilir sorusuna cevabınız bir motosikletse ancak yüzde 66 doğruluk payınız var demektir...

BRP'nin Can-Am Spyder’ı üç tekerlek kullanıyor; iki önde, bir adet de arkada. Spyder tam olarak bir motorsiklet veya üçteker bir araba sayılmaz. BRP onu “roadster” olarak kategorize etmeyi tercih ediyor.

Spyder klasik motorsiklet vites sistemini kullanıyor. Yani sol ayağınızda vites ve sol elinizde ise debriyaj yer alıyor. Elbette gaz kolu da sağ elinizin altında. Fakat üç tekerin frenlerini sağ ayağınızın altındaki bir pedal ile aktive ediyorsunuz. Birçok motosikletin aksine Spyder’ın geri vitesi bulunuyor.Ayrıca üç teker hem rahat parketmenizi sağlıyor hem de ayaklık endişelerini ortadan kaldırıyor. Fakat ne yazık ki motorla yatmanın keyfini bu araçla almanız mümkün değil. Aslına bakarsanız sürüş dinamikleri daha çok bir otomobilinkini andırıyor demek daha doğru. Ayrıca Spyder; bir otomobilin güvenlik pakedine benzer özelliklerde bulunuyor...
 


siberson

siberson

Üye
motorsiklette dengede duramıyor ve ilgi çekmediğinden yakınıyorsanız veya arabayı çok büyük görüyor tırafikte saatlerinizi geçiyorsanız bence bu araç tam size göra hem hızlı hem dengede hemde rahat biraz reklem sloganı gibi oldu değilmi:islik
 
canturgay

canturgay

Üye
    Konu Sahibi
iyi olmuş kardeşş...:)
 
parson53

parson53

Üye
güzel bişi ama herkes kullanamaz onu :)
 
acarbay

acarbay

Üye
herkes kullanamaz onu
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt